środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Program "Zdalna Szkoła" także w gminie Przykona

Program
 

Szkoła Podstawowa w Przykonie to kolejna placówka w powiecie tureckim która starała się o dofinansowanie do zakupu sprzętu komputerowego w ramach programu „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. 

Do Szkoły Podstawowej w Przykonie trafiło 20 nowych laptopów z oprogramowaniem, torbą i słuchawkami. Sprzęt został pozyskany przez Gminę Przykona w ramach Projektu Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Komputery wypożyczone  zostaną  potrzebującym dzieciom do zastosowania w zdalnej nauce eliminując tym samym wykluczenie cyfrowe.

reklama

Na wyżej wymieniony sprzęt Gmina otrzymała  kwotę 60 tys. Obecnie Urząd Gminy przygotowuje kolejny wniosek na kwote 55 ty zł. z przeznaczeniem na kolejne komputery tym razem dla wielodzietnych rodzin (3+) z terenu Gminy Przykona.

Podobne artykuły

Wojewoda Wielkopolski na podsumowaniu programów...

Wojewoda Wielkopolski na podsumowaniu programów...

27 lip.
Dobre wieści dla miejscowości Tarnowa!...

Dobre wieści dla miejscowości Tarnowa! Hydrofornia z...

17 lip.
Umowa na przebudowę stacji uzdatniania wody w...

Umowa na przebudowę stacji uzdatniania wody w...

10 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama