niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

21°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Program "Zdalna Szkoła" także w gminie Przykona

Program
 

Szkoła Podstawowa w Przykonie to kolejna placówka w powiecie tureckim która starała się o dofinansowanie do zakupu sprzętu komputerowego w ramach programu „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. 

Do Szkoły Podstawowej w Przykonie trafiło 20 nowych laptopów z oprogramowaniem, torbą i słuchawkami. Sprzęt został pozyskany przez Gminę Przykona w ramach Projektu Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Komputery wypożyczone  zostaną  potrzebującym dzieciom do zastosowania w zdalnej nauce eliminując tym samym wykluczenie cyfrowe.

reklama

Na wyżej wymieniony sprzęt Gmina otrzymała  kwotę 60 tys. Obecnie Urząd Gminy przygotowuje kolejny wniosek na kwote 55 ty zł. z przeznaczeniem na kolejne komputery tym razem dla wielodzietnych rodzin (3+) z terenu Gminy Przykona.

Podobne artykuły

Biblioteka w Dobrej z dofinansowaniem w ramach...

Biblioteka w Dobrej z dofinansowaniem w ramach...

10 wrz.
Dofinansowanie na zakup samochodu...

Dofinansowanie na zakup samochodu transportowego dla...

8 wrz.
1.500.000 zł dla Gminy Przykona na gospodarkę...

1.500.000 zł dla Gminy Przykona na gospodarkę...

2 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama