piątek 22 stycznia 2021

Dominiki, Mateusza, Wincentego

reklama

Program "Zdalna Szkoła" także w gminie Przykona

Program
 

Szkoła Podstawowa w Przykonie to kolejna placówka w powiecie tureckim która starała się o dofinansowanie do zakupu sprzętu komputerowego w ramach programu „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. 

Do Szkoły Podstawowej w Przykonie trafiło 20 nowych laptopów z oprogramowaniem, torbą i słuchawkami. Sprzęt został pozyskany przez Gminę Przykona w ramach Projektu Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Komputery wypożyczone  zostaną  potrzebującym dzieciom do zastosowania w zdalnej nauce eliminując tym samym wykluczenie cyfrowe.

reklama

Na wyżej wymieniony sprzęt Gmina otrzymała  kwotę 60 tys. Obecnie Urząd Gminy przygotowuje kolejny wniosek na kwote 55 ty zł. z przeznaczeniem na kolejne komputery tym razem dla wielodzietnych rodzin (3+) z terenu Gminy Przykona.

Podobne artykuły

W Tuliszkowie będą mieli kino. Pierwsze...

W Tuliszkowie będą mieli kino. Pierwsze projekcje...

7 st.
Osiem jednostek OSP z gminy Dobra z...

Osiem jednostek OSP z gminy Dobra z dofinansowaniem...

21-12-2020
OSP Brudzyń z dofinansowaniem

OSP Brudzyń z dofinansowaniem

20-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama