sobota 04 lipca 2020

Aureli, Malwiny, Zygfryda

reklama

Szkoły podstawowe w gminie Tuliszków otrzymają 32 laptopy

Szkoły podstawowe w gminie Tuliszków otrzymają 32 laptopy
 

Szkoły podstawowe w gminie Tuliszków otrzymają komputery, które ułatwią nauczycielom prowadzenie lekcji w trybie zdalnym. Jest to forma pomocy pozyskana przez gminę w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

W dniu 07.05.2020 r. Burmistrz Gminy i Miasta Krzysztof Roman oraz Skarbnik Gminy i Miasta Tuliszków Anna Nawrocka podpisali umowę, dzięki której uczniowie z terenu naszej gminy będą mogli skorzystać z 32 sztuk laptopów HP wraz z oprogramowaniem. Wartość umowy to 70 000 zł, a Gmina i Miasto Tuliszków otrzymały 100% dofinansowania na jej realizację.

reklama

Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie otrzyma 17 sztuk laptopów, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Grzymiszewie 10 sztuk, a Szkoła Podstawowa w Ogorzelczynie w 5 sztuk. Informacji odnośnie zasad użyczenia laptopów uczniom będą udzielać dyrektorzy poszczególnych szkół.

Zakupione laptopy są już w urzędzie, a urzędnicy pracują nad pozyskaniem kolejnych. Otwarcie ofert odbyło się w dniu dzisiejszym.

Podobne artykuły

Szkoły podstawowe w gminie Tuliszków otrzymały...

Szkoły podstawowe w gminie Tuliszków otrzymały...

26 czerw.
Rządowe wsparcie dla Klubu Seniora i budowy...

Rządowe wsparcie dla Klubu Seniora i budowy żłobka w...

12 czerw.
Program

Program "Zdalna Szkoła" także w gminie Kawęczyn

9 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama