sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Program "Zdalna Szkoła" także w gminie Kawęczyn

Program
 

Gmina Kawęczyn to kolejna gmina w powiecie tureckim która starała się o dofinansowanie do zakupu sprzętu komputerowego w ramach programu „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. 

W dniu 20 kwietnia br. Gmina Kawęczyn podpisała umowę o powierzenie grantu nr 401/2020 w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I Powszechny dostęp do szybkiego internetu Działania 1.1. Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach dotyczącego realizacji projektu grantowego pn. zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego na dofinansowanie zakupu 20 szt. laptopów wraz z oprogramowaniem umożliwiającym naukę na odległość. Wartość grantu wynosi 60 000,00 zł.
 
W wyniku rozeznania rynku w dniu 29 maja br. podpisano umowę nr CUW.1.2020 na dostawę 20 sztuk laptopów Lenovo ideapad wraz z oprogramowaniem Microsoft Office Standard 2019 MOLP EDU z firmą INFOLOGIC S. C. Adam Olszar, Aleksander Olszar z Cieszyna na kwotę 55.473,00 zł brutto. Umowa została wykonana w terminie i 29 maja 2020r. odebrano zakupiony sprzęt.

Podobne artykuły

Wojewoda Wielkopolski na podsumowaniu programów...

Wojewoda Wielkopolski na podsumowaniu programów...

27 lip.
Dobre wieści dla miejscowości Tarnowa!...

Dobre wieści dla miejscowości Tarnowa! Hydrofornia z...

17 lip.
Umowa na przebudowę stacji uzdatniania wody w...

Umowa na przebudowę stacji uzdatniania wody w...

10 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama