Szukasz książek do liceum, technikum, podstawówki? A może coś do poczytania dziecku?

piątek 19 sierpnia 2022

Emilii, Julinana, Konstancji

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w konkursie piękności

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w konkursie piękności
 

Mieszkanka naszego powiatu, Klaudia Golczyńska ubiega się o tytuł Miss Dolnego Śląska. 22-latka pochodzi z Russocic i jak przekonuje zawsze chciała spróbować swoich sił w konkursie piękności. 

- Jest mi niezmiernie miło, zarazem mam zaszczyt reprezentować nasz powiat Turecki w wojewódzkim konkursie MISS DOLNEGO ŚLĄSKA. Związku z panującą sytuacją w kraju i na świecie organizator dokłada wszelkich starań, aby konkurs został przeprowadzony bezpiecznie, a zarazem sprawiedliwie. Jedną z takich opcji są nagrania. Wyznaczone zostaną trzy dni, podczas których uczestniczki, podzielone wcześniej na grupy, zbiorą się w wyznaczonym miejscu i będą nagrywać materiał dla jury. Obecni przy tym będą tylko organizatorzy, kamerzysta/fotograf oraz uczestniczki. Jury oceniać będzie poprzez otrzymane nagrania. Mój dzień nagrań wypada 27 czerwca i bardzo proszę Państwa o głosy internetowe a także SMS-owe które pozwolą mi na dalsze uczestnictwo w konkursie MISS – informuje Klaudia w nadesłanym do naszej redakcji apelu o wsparcie.

reklama

Przed półfinałem, na stronie Miss Dolnego Śląska udostępnione zostały wizytówki uczestniczek, na których podany jest numer telefonu i zasady oddawania głosów poprzez SMS. Głos można oddać również dając polubienie przy mojej wizytówce udostępnionej przez Miss Dolnego Śląska na Facebooku i Instagramie. Dzięki głosom można otrzymać awans do finału bez względu na werdykt jury. 

Klaudia Golczyńska, pochodzi z Russocic z powiatu Tureckiego. Ma 22 lata i prowadzi własną działalność gospodarczą oraz pracuje jako kosmetolog. Jest studentką III roku Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Od niedawna zaczęła swoją przygodę z foto-modelingiem, gdzie nauczyła się pewności siebie i pragnie rozwijać się dalej w tym kierunku. Jej ogromną pasją jest wizaż, w przyszłości chciałaby założyć własny salon piękności. Uwielbia upiększać ludzi i sprawiać im tym radość.

- Wzięłam udział w Miss Dolnego Śląska, ponieważ już od najmłodszych lat oglądałam konkursy miss wraz z całą moją rodziną i marzyłam o tym, aby w przyszłości spróbować swoich sił. Jest to dla mnie niezapomniana przygoda, dzięki której mogę rozwinąć swoje skrzydła, zdobyć nowe doświadczenia oraz poznawać nowe osoby. - dodaje Klaudia

reklama

Wg Klaudii idealna miss to osoba, która jest nie tylko piękna zewnętrznie, ale ma dobro w sobie, daje przykład innym, wspiera i motywuje do działania. Powinna być wzorem do naśladowania i po przez swój sukces mogła nieść pomoc. - Inspirują mnie osoby z mojego najbliższego otoczenia. Moją inspiracją jest moja mama, która każdego dnia daje mi przykład jak być dobrą osobą jak walczyć o swoje pasje i marzenia, uczy mnie, że trzeba być osobą wrażliwą na każdą krzywdę. - dodaje Klaudia.

Największym marzeniem Klaudii jest być osobą żyjącą pięknie i tworzącą piękno. Marzy o tym, żeby dawać swoje dobro innym i oglądać uśmiech na twarzach swoich najbliższych, aby móc nieść pomoc i wsparcie potrzebującym ludziom.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

fot. archiwum prywatne2
fot. archiwum prywatne3
fot. archiwum prywatne4

Podobne artykuły

Miss Nastolatek Poznania 2021 to Nikola Kulig z...

Miss Nastolatek Poznania 2021 to Nikola Kulig z...

31 mrz.
Wideo: Gospodynie z Będziechowa wygrywają w...

Wideo: Gospodynie z Będziechowa wygrywają w...

30-08-2021
Zagłosuj na dziewczyny z powiatu tureckiego w...

Zagłosuj na dziewczyny z powiatu tureckiego w finale...

24-09-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama