czwartek 28 października 2021

Szymona, Tadeusza

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w konkursie piękności

Klaudia Golczyńska z Russocic prosi o głosy w konkursie piękności
 

Mieszkanka naszego powiatu, Klaudia Golczyńska ubiega się o tytuł Miss Dolnego Śląska. 22-latka pochodzi z Russocic i jak przekonuje zawsze chciała spróbować swoich sił w konkursie piękności. 

- Jest mi niezmiernie miło, zarazem mam zaszczyt reprezentować nasz powiat Turecki w wojewódzkim konkursie MISS DOLNEGO ŚLĄSKA. Związku z panującą sytuacją w kraju i na świecie organizator dokłada wszelkich starań, aby konkurs został przeprowadzony bezpiecznie, a zarazem sprawiedliwie. Jedną z takich opcji są nagrania. Wyznaczone zostaną trzy dni, podczas których uczestniczki, podzielone wcześniej na grupy, zbiorą się w wyznaczonym miejscu i będą nagrywać materiał dla jury. Obecni przy tym będą tylko organizatorzy, kamerzysta/fotograf oraz uczestniczki. Jury oceniać będzie poprzez otrzymane nagrania. Mój dzień nagrań wypada 27 czerwca i bardzo proszę Państwa o głosy internetowe a także SMS-owe które pozwolą mi na dalsze uczestnictwo w konkursie MISS – informuje Klaudia w nadesłanym do naszej redakcji apelu o wsparcie.

reklama

Przed półfinałem, na stronie Miss Dolnego Śląska udostępnione zostały wizytówki uczestniczek, na których podany jest numer telefonu i zasady oddawania głosów poprzez SMS. Głos można oddać również dając polubienie przy mojej wizytówce udostępnionej przez Miss Dolnego Śląska na Facebooku i Instagramie. Dzięki głosom można otrzymać awans do finału bez względu na werdykt jury. 

Klaudia Golczyńska, pochodzi z Russocic z powiatu Tureckiego. Ma 22 lata i prowadzi własną działalność gospodarczą oraz pracuje jako kosmetolog. Jest studentką III roku Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Od niedawna zaczęła swoją przygodę z foto-modelingiem, gdzie nauczyła się pewności siebie i pragnie rozwijać się dalej w tym kierunku. Jej ogromną pasją jest wizaż, w przyszłości chciałaby założyć własny salon piękności. Uwielbia upiększać ludzi i sprawiać im tym radość.

- Wzięłam udział w Miss Dolnego Śląska, ponieważ już od najmłodszych lat oglądałam konkursy miss wraz z całą moją rodziną i marzyłam o tym, aby w przyszłości spróbować swoich sił. Jest to dla mnie niezapomniana przygoda, dzięki której mogę rozwinąć swoje skrzydła, zdobyć nowe doświadczenia oraz poznawać nowe osoby. - dodaje Klaudia

reklama

Wg Klaudii idealna miss to osoba, która jest nie tylko piękna zewnętrznie, ale ma dobro w sobie, daje przykład innym, wspiera i motywuje do działania. Powinna być wzorem do naśladowania i po przez swój sukces mogła nieść pomoc. - Inspirują mnie osoby z mojego najbliższego otoczenia. Moją inspiracją jest moja mama, która każdego dnia daje mi przykład jak być dobrą osobą jak walczyć o swoje pasje i marzenia, uczy mnie, że trzeba być osobą wrażliwą na każdą krzywdę. - dodaje Klaudia.

Największym marzeniem Klaudii jest być osobą żyjącą pięknie i tworzącą piękno. Marzy o tym, żeby dawać swoje dobro innym i oglądać uśmiech na twarzach swoich najbliższych, aby móc nieść pomoc i wsparcie potrzebującym ludziom.

Podobne artykuły

Wideo: Gospodynie z Będziechowa wygrywają w...

Wideo: Gospodynie z Będziechowa wygrywają w...

30 sierp.
Zagłosuj na dziewczyny z powiatu tureckiego w...

Zagłosuj na dziewczyny z powiatu tureckiego w finale...

24-09-2020
Gabriela Wachowska coraz bliżej tytułu Miss...

Gabriela Wachowska coraz bliżej tytułu Miss...

20-03-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama