niedziela 24 stycznia 2021

Felicji, Roberta, Sławy

reklama

Dostawca marki Kubota potwierdza współpracę z ZSR CKP w Kaczkach Średnich

Dostawca marki Kubota potwierdza współpracę z ZSR CKP w Kaczkach Średnich
 

W środę 16-go września Starosta Dariusz Kałużny i Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich Elżbieta Karwacka spotkali się z Jackiem Korczakiem właścicielem firmy Polsad oraz Agroma S.A. - autoryzowanym dostawcą i przedstawicielem marek: Kubota, Renault Trucks, UniCarriers i Ausa.

Podczas spotkania przedstawiciel marki Kubota zapewnił o dalszej współpracy jako dostawca maszyn precyzyjnego rolnictwa dla zapewnienia wyposażenia i wsparcia bazy edukacyjnej w szkole. Dyrektor Elżbieta Karwacka podkreśliła, że jest zdeterminowana żeby rozwijać współpracę w celu wykorzystania potencjału edukacyjnego i szkoleniowego w zakresie precyzyjnego rolnictwa. Uczniowie szkoły także są zainteresowani rozwijaniem swoich umiejętności w szkole, w której jednym z profili edukacyjnych pozostaje rolnictwo.

reklama

Marka Kubota to jeden z synonimów technologii rolniczych przyszłości i oznacza nie tylko maszyny rolnicze najwyższej jakości, ale także całe systemy do uprawy roli sprzężone m.in. z technologią GPS. ZSR CKP w Kaczkach Średnich jest pionierem w zakresie tej współpracy. Obecnie na ten wzór podejmowane są działania w innych placówkach w Polsce.

materiał rpasowy nadesłany

 

Podobne artykuły

Kolejne inwestycje w powiatowych szkołach w...

Kolejne inwestycje w powiatowych szkołach w ramach...

21-12-2020
Pierwsza pracowania biologiczna w ramach...

Pierwsza pracowania biologiczna w ramach funduszu...

14-12-2020
Wideo: Drugie miejsce w konkursie filmowym...

Wideo: Drugie miejsce w konkursie filmowym PATRIA...

01-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama