piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

16°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnicy UKS Judo na memoriale w Poznaniu

Zawodnicy UKS Judo na memoriale w Poznaniu
 

W niedzielę, 25 października, w Poznaniu odbył się Memoriał im. Jigoro Kano. To jedyny turniej rozgrywany w Polsce ku pamięci twórcy dyscypliny olimpijskiej jaką jest judo. W imprezie uczestniczyli również młodzi judocy z tuliszkowskiej sekcji judo.

W zawiązku z pandemią koronawirusa turniej rozegrany został bez udziału publiczności. Tuliszkowski klub reprezentowali: Klaudia Tomaszewska, Łucja Pawlicka, Maria Pakulska, Iga Górska, Jakub Moksik, Patryk Brzęcki i Wojciech Wągiel. Najlepszy start zaliczyła pierwsza z wymienionych startująca w kategorii wiekowej dzieci i młodziczek. Klaudia w obu kategoriach zdobyła złoty medal. Srebrny medal wywalczył Wojciech Wągie, brązowe - Łucja Pawlicka, Maria Pakulska i Iga Górska. Czwarte miejsce przypadło Patrykowi Brzęckiemu, a Jakub Moksik w walce o brązowy medal przegrał z zawodnikiem ze Słupska i zajął ostatecznie piąte miejsce.

reklama

-Wyjazd wspierał sponsor klubu Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis oraz burmistrz Tuliszkowa Krzysztof Roman, za co serdecznie dziękujemy – mówi trener sekcji Michał Gaj.

Podobne artykuły

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na konsultacjach w...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na konsultacjach w...

22 wrz.
Ostatni sprawdzian UKS Sprinter przed...

Ostatni sprawdzian UKS Sprinter przed...

6 wrz.
Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry...

Judo Tuliszków na zgrupowaniu kadry wojewódzkiej Śląska

30 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama