Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Zawodnicy UKS Judo na memoriale w Poznaniu

Zawodnicy UKS Judo na memoriale w Poznaniu
 

W niedzielę, 25 października, w Poznaniu odbył się Memoriał im. Jigoro Kano. To jedyny turniej rozgrywany w Polsce ku pamięci twórcy dyscypliny olimpijskiej jaką jest judo. W imprezie uczestniczyli również młodzi judocy z tuliszkowskiej sekcji judo.

W zawiązku z pandemią koronawirusa turniej rozegrany został bez udziału publiczności. Tuliszkowski klub reprezentowali: Klaudia Tomaszewska, Łucja Pawlicka, Maria Pakulska, Iga Górska, Jakub Moksik, Patryk Brzęcki i Wojciech Wągiel. Najlepszy start zaliczyła pierwsza z wymienionych startująca w kategorii wiekowej dzieci i młodziczek. Klaudia w obu kategoriach zdobyła złoty medal. Srebrny medal wywalczył Wojciech Wągie, brązowe - Łucja Pawlicka, Maria Pakulska i Iga Górska. Czwarte miejsce przypadło Patrykowi Brzęckiemu, a Jakub Moksik w walce o brązowy medal przegrał z zawodnikiem ze Słupska i zajął ostatecznie piąte miejsce.

reklama

-Wyjazd wspierał sponsor klubu Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis oraz burmistrz Tuliszkowa Krzysztof Roman, za co serdecznie dziękujemy – mówi trener sekcji Michał Gaj.

2
3

Podobne artykuły

Przed nimi japońska przygoda. Klub Sportów i...

Przed nimi japońska przygoda. Klub Sportów i Sztuk...

z dzisiaj
Kajetan idzie jak burza. Kolejne sukcesy...

Kajetan idzie jak burza. Kolejne sukcesy młodego...

z wczoraj
Wrócili z brązowym medalem. Tuliszkowscy judocy...

Wrócili z brązowym medalem. Tuliszkowscy judocy na...

3 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama