niedziela 24 stycznia 2021

Felicji, Roberta, Sławy

reklama

W Piętnie staw jak nowy

W Piętnie staw jak nowy
 

W Piętnie zakończono prace związane z realizacją projektu „Oczyszczanie stawu oraz zagospodarowanie terenu w miejscowości Piętno”. Projekt zrealizowany został w ramach X edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”.

W ramach projektu wyczyszczono staw, wzmocniono obrzeża, ułożono chodnik, zamontowano ławki z oparciami, kosze na śmieci, wybudowano drewniany pomost oraz udrożniono przepust. Mieszkańcy w ramach wkładu własnego nasadzili także roślinność wydzielającą przestrzeń rekreacji od pasa drogi.

reklama

Efektem prac, w które zaangażowali się mieszkańcy, jest miejsce do odpoczynku, relaksu, integracji i obcowania z naturą. Zwieńczeniem projektu będzie zorganizowanie spotkania integracyjnego, które odbędzie się w najbliższym możliwym terminie po ustaniu zakazów zgromadzeń i imprez związanych z epidemią.

Wartość zadania to 41 tysięcy 991 złotych, z czego 28 tysięcy 900 złotych pochodziło z budżetu Województwa Wielkopolskiego.

źródło: UMiG Tuliszków

Podobne artykuły

Marszałek Wielkopolski w Turku. Podpisano umowy...

Marszałek Wielkopolski w Turku. Podpisano umowy na...

22-09-2020
Dwie tragedie w jednym czasie. Zginął kierowca...

Dwie tragedie w jednym czasie. Zginął kierowca...

17-08-2020
Większe pieniądze na rewitalizacje dużego...

Większe pieniądze na rewitalizacje dużego parku....

10-08-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama