sobota 15 maja 2021

Dionizego, Nadziei, Zofii

8°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Strażacy z PSP Turek wspierają rodzicielstwo zastępcze

Strażacy z PSP Turek wspierają rodzicielstwo zastępcze
 

Kolejne wsparcie akcji promującej rodzicielstwo zastępcze na terenie powiatu tureckiego. Do tegorocznej akcji prowadzonej przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Turku przystąpili strażacy.

Nie tak dawno informowaliśmy o kontynuacji akcji promującej rodzicielstwo zastępcze rozpoczętej w 2019 r.  przez PCPR oraz o aktywnym włączeniu się w promocję akcji także Powiatową Komendę Policji w Turku. W dniu 13 kwietnia 2021 roku do akcji promocyjnej przystąpili również strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Turku. -Wspieramy PCPR w Turku i trzymamy kciuki, aby jak najwięcej potrzebujących dzieci znalazło nową rodzinę gdzie doświadczą prawdziwego rodzinnego ciepła. - informuje Państwowa Straż Pożarna w Turku.

reklama

Sytuacja epidemiologiczna w kraju powoduje, że promocja rodzicielstwa zastępczego jest trudniejsza niż zwykle. Dlatego też pracownicy PCPR także za pomocą serwisów społecznościowych pragną dotrzeć do ludzi dobrej woli, którzy zechcieliby podarować dzieciom namiastkę rodziny i ciepły dom. Akcja ma na celu upowszechnianie informacji na temat rodzicielstwa zastępczego, szerzenie tej idei, a przede wszystkim pozyskanie kandydatów na niezawodowe rodziny zastępcze. PCPR Turek zachęca do udziału w akcji promocyjnej. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Turku. Szerszych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 63 280 11 41.

Strażacy z PSP Turek wspierają rodzicielstwo zastępcze

Podobne artykuły

Kolejne środki ochrony do walki z COVID-19. W...

Kolejne środki ochrony do walki z COVID-19. W...

12 maj.
Wypadek 4 samochodów osobowych w Żukach. Trzy...

Wypadek 4 samochodów osobowych w Żukach. Trzy osoby...

11 maj.
Arkadiusz Przybyła odebrał nominację generalską...

Arkadiusz Przybyła odebrał nominację generalską z...

7 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama