poniedziałek 29 listopada 2021

Błażeja, Margerity, Saturnina

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Uczniowie ZSR w wyprawie na 3K

Uczniowie ZSR w wyprawie na 3K
 

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich odbyły się warsztaty z doradztwa zawodowego.

Zajęcia dla uczniów klas IV przeprowadziła Pani Romualda Zagozda- Frątczak - doradca zawodowy z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Turku.  Warsztaty przebiegały  pod hasłem "Wyprawa na 3 K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność". Celem spotkania było przygotowanie uczniów do świadomego i samodzielnego planowania kariery.

reklama

Uczniowie pracując w grupach przygotowywali plakaty. Poprzez rysunek przedstawili jaką dla nich wartość ma kariera, które kompetencje są potrzebne w nieustannie zmieniających się warunkach rynku pracy oraz jakie znaczenie ma kreatywność. Podczas warsztatów przyszli absolwenci rozwijali w sobie postawę zaradności oraz odpowiedzialności za swoją karierę zawodową. Młodzież nie może poprzestać na kształceniu się w jednym kierunku, ale musi łączyć wiele umiejętności, mieć świadomość ciągłego doskonalenia, być przygotowana do zmiany miejsca pracy, a czasem również zawodu.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Wojsko na ulicach miasta. Spokojnie... to tylko...

Wojsko na ulicach miasta. Spokojnie... to tylko...

27 list.
Oszuści nadal działają. Kolejna próba...

Oszuści nadal działają. Kolejna próba wyłudzenia...

26 list.
Trwa akcja

Trwa akcja "Trzeźwość". W zaledwie 20 minut...

15 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama