sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

7°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Uczniowie ZSR w wyprawie na 3K

Uczniowie ZSR w wyprawie na 3K
 

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich odbyły się warsztaty z doradztwa zawodowego.

Zajęcia dla uczniów klas IV przeprowadziła Pani Romualda Zagozda- Frątczak - doradca zawodowy z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Turku.  Warsztaty przebiegały  pod hasłem "Wyprawa na 3 K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność". Celem spotkania było przygotowanie uczniów do świadomego i samodzielnego planowania kariery.

reklama

Uczniowie pracując w grupach przygotowywali plakaty. Poprzez rysunek przedstawili jaką dla nich wartość ma kariera, które kompetencje są potrzebne w nieustannie zmieniających się warunkach rynku pracy oraz jakie znaczenie ma kreatywność. Podczas warsztatów przyszli absolwenci rozwijali w sobie postawę zaradności oraz odpowiedzialności za swoją karierę zawodową. Młodzież nie może poprzestać na kształceniu się w jednym kierunku, ale musi łączyć wiele umiejętności, mieć świadomość ciągłego doskonalenia, być przygotowana do zmiany miejsca pracy, a czasem również zawodu.

materiał prasowy nadesłany

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

2
3
4
5

Podobne artykuły

Policyjna akcja NURD w powiecie tureckim....

Policyjna akcja NURD w powiecie tureckim. Wykazano...

29 wrz.
Oszuści namówili mieszkankę powiatu do...

Oszuści namówili mieszkankę powiatu do zaciągnięcia...

7 wrz.
Odnaleziona cała i zdrowa. Nocne poszukiwania...

Odnaleziona cała i zdrowa. Nocne poszukiwania...

28 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama