piątek 21 stycznia 2022

Agnieszki, Jarosława, Nory

0°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Kolejna nagroda za inicjatywę DOOR-TO-DOOR dla Gminy Dobra

Kolejna nagroda za inicjatywę DOOR-TO-DOOR dla Gminy Dobra
 

Statuetkę oraz dyplom dla gminy Dobra za zajęcie II miejsca w wojewódzkim konkursie „Wielkopolska Otwarta na Innowacyjny Samorząd” wręczyli, na ręce burmistrza Tadeusz Geblera, przedstawiciele Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu.

Samorząd został nagrodzony za wprowadzenie nowego, ciekawego rozwiązania w postaci usługi indywidualnego transportu door-to-door. Usługa zdecydowanie wpływa na poprawę jakości życia mieszkańców, szczególnie osób wykluczonych społecznie lub tym zagrożonych.

reklama

W spotkaniu, które było bardzo okazją do wymiany doświadczeń i informacji, uczestniczyli przedstawiciele ROPS-u w Poznaniu, Burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler, Zastępca Burmistrza Przemysław Tomczak, pracownicy Urzędu Miejskiego w Dobrej oraz zaproszeni kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych, które współpracują z ROPS.

Podobne artykuły

Trzy gminy współfinansowały zakup policyjnej...

Trzy gminy współfinansowały zakup policyjnej Toyoty

z wczoraj
Gmina Dobra. W Mikulicach powstanie plac zabaw

Gmina Dobra. W Mikulicach powstanie plac zabaw

19 st.
To był DOBRY rok. A raczej roczek

To był DOBRY rok. A raczej roczek

17 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama