sobota 13 sierpnia 2022

Elwiry, Hipolita, Radosławy

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Młodzi artyści z Malanowa w patriotycznym repertuarze. Przegląd Twórczości Przedszkolaków

Młodzi artyści z Malanowa w patriotycznym repertuarze. Przegląd Twórczości Przedszkolaków - fot.: Gminne Przedszkole w Malanowie
fot.: Gminne Przedszkole w Malanowie 

Pięcio- i sześciolatki z Malanowa, Dziadowic i Miłaczewa wzięły udział w Przeglądzie Twórczości Patriotycznej Przedszkolaków zorganizowanym przez Gminne Przedszkole w Malanowie.

Celem Przeglądu było nie tylko rozwijanie uczuć patriotycznych i tożsamości narodowej, popularyzacja utworów artystycznych o tematyce patriotycznej, ale również zaprezentowanie umiejętności wokalnych, tanecznych i recytatorskich dzieci oraz integracja środowiska lokalnego.

reklama

Dzieci przygotowały wspaniałe występy artystyczne, śpiewając piosenki i pieśni patriotyczne, recytując wiersze oraz tańcząc, sławiły piękno i historię naszej ojczyzny. Wszyscy młodzi uczestnicy Przeglądu, zostali obdarowani dyplomami i upominkami, ufundowanymi przez wójta Ireneusza Augustyniaka, który wydarzenie objął swoim patronatem. Występy dzieci oglądali licznie zgromadzeni rodzice oraz zaproszeni goście.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Trzydzieści lat pod parasolem. Jubileusz w...

Trzydzieści lat pod parasolem. Jubileusz w firmie...

19 lip.
W Malanowie jest dobrze dzięki ludziom dobrej...

W Malanowie jest dobrze dzięki ludziom dobrej woli....

21 czerw.
Złoty jubileusz par z gminy Malanów. 27...

Złoty jubileusz par z gminy Malanów. 27 małżeństw z...

20 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama