piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Omawiali najważniejsze sprawy. Sołtysi z terenu gminy Władysławów już po naradzie

Omawiali najważniejsze sprawy. Sołtysi z terenu gminy Władysławów już po naradzie - fot.: UG Władysławów
fot.: UG Władysławów 

Organizacja tegorocznego Święta Plonów zdominowała spotkanie z sołtysami gminy Władysławów, które odbyło w ubiegłym tygodniu w Urzędzie Gminy. Dożynki Gminno-Parafialne odbędą się w tym roku po raz pierwszy od dwóch lat bez obostrzeń wynikających z pandemii COVID-19.

Poza sołtysami w spotkaniu udział wzięli: wójt Elżbieta Klanowska, sekretarz Anna Feliks, skarbnik Marzena Ressel, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury we Władysławowie Krzysztof Owczarek oraz pracownicy urzędu. Przy okazji spotkania poruszono kwestie najważniejsze dla poszczególnych miejscowości i ich mieszkańców, rozmawiano też o realizowanych inwestycjach i bieżących zadaniach.

reklama

Spotkanie było również okazja do omówienia najważniejszych założeń programu „Czyste Powietrze”. W jego ramach można pozyskać dofinansowanie zarówno na wymianę starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe, na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, jak też przeprowadzić niezbędne prace termomodernizacyjnych budynków.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Zrobili ją na biało. Szkoła w Wyszynie zyskała...

Zrobili ją na biało. Szkoła w Wyszynie zyskała nie...

27 wrz.
Władysławów. Na nowych drogach gminnych będzie...

Władysławów. Na nowych drogach gminnych będzie...

26 wrz.
Cztery nominacje dla nauczycielek z gminy...

Cztery nominacje dla nauczycielek z gminy Władysławów

15 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama