piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

We Wróblinie wymienią dach, a w Tuliszkowie powstanie "Klub Seniora"

We Wróblinie wymienią dach, a w Tuliszkowie powstanie
fot.: UGiM Tuliszków 

Remont dachu świetlicy we Wróblinie oraz przebudowa budynku przy Placu Wolności w Tuliszkowie, gdzie powstać na „Klub Seniora" - w ostatnim tygodniu lipca burmistrz Tuliszkowa Krzysztof Roman podpisał z wykonawcami umowy na trzy kolejne zadania inwestycyjne na terenie miasta i gminy.

Prace remontowe dachu świetlicy wiejskiej we Wróblinie wykona, wyłoniona w przetargu, firma handlowo-usługowo-produkcyjna Com-Bud Jakuba Piwońskiego ze Słodkowa. Wartość zadania wynosi 139 876,42 złotych.

reklama

Natomiast przebudowę i remont budynku przy Placu Wolności 3 w Tuliszkowie, w którym ma zostać utworzony „Klub Seniora”, przeprowadzi Leopard-Bud, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Gozdowie. Wartość tego zadania wynosi 728 517,55 złotych, z czego 184 562 złotych udało się uzyskać w ramach programu wieloletniego „Senior+” na lata 2021- 2025.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

W Tuliszkowie mają

W Tuliszkowie mają "Szatnie na medal"

23 wrz.
Pogoda nie odstraszyła młodych sportowców....

Pogoda nie odstraszyła młodych sportowców. Narodowy...

20 wrz.
Jesień zapowiada się pracowicie. Zawodnicy UKS...

Jesień zapowiada się pracowicie. Zawodnicy UKS Judo...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama