środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Cztery nominacje dla nauczycielek z gminy Władysławów

Cztery nominacje dla nauczycielek z gminy Władysławów  - fot. UG Władysławów
fot. UG Władysławów 

Cztery nauczycielki z gminy Władysławów otrzymały w tym tygodniu akty nominacji na stopień nauczyciela mianowanego. Uroczyste wręczenie nominacji odbyło się w Urzędzie Gminy w środę, 14 września.

Emilia Radecka – nauczycielka w Szkole Podstawowej w Chylinie, Magdalena Witczak – nauczycielka w Szkole Podstawowej w Wyszynie, Alina Wojtyra – nauczycielka w Szkole Podstawowej w Natalii i Renata Podębska – nauczycielka wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Gminnym we Władysławowie, po złożeniu ślubowania, z rąk pani wójt Elżbiety Klanowskiej otrzymały akty nominacji na stopień nauczyciela mianowanego.

reklama

Mianowanie jest zwieńczeniem okresu pracy w charakterze nauczyciela kontraktowego. Żeby uzyskać kolejny stopień w swojej karierze zawodowej, nauczyciele muszą wykazać się m.in. pozytywnymi efektami w pracy dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej oraz udowodnić, że potrafią rozpoznawać potrzeby rozwojowe uczniów.

Elżbieta Klanowska pogratulowała serdecznie pedagożkom z placówek działających na terenie gminy Władysławów, jednocześnie życząc wytrwałości i satysfakcji w pracy z dziećmi i młodzieżą, niesłabnącego zapału w pełnieniu tej jakże ważnej funkcji, pasji, umiejętnego budowania relacji z uczniami oraz samych sukcesów zawodowych i osobistych.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Cztery nominacje dla nauczycielek z gminy Władysławów  - fot. UG Władysławów

Podobne artykuły

Uczniowie szkoły w Chylinie na wirtualnym...

Uczniowie szkoły w Chylinie na wirtualnym tournee po...

18 czerw.
Dwa miliony na remonty szkół w Wyszynie i...

Dwa miliony na remonty szkół w Wyszynie i Chylinie....

18 maj.
Pierwsza pomoc to ważna rzecz! Przedszkolaki z...

Pierwsza pomoc to ważna rzecz! Przedszkolaki z...

13 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama