poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Nikola Klimaszewska z Władysławowa jedną z najpiękniejszych Wielkopolanek

Nikola Klimaszewska z Władysławowa jedną z najpiękniejszych Wielkopolanek - foto Robert Kobyliński
foto Robert Kobyliński 

- Była to dla mnie ciekawa przygoda i sposób na docenienie własnej osoby. Biorąc udział w konkursie nie myślałam, że zajdę tak daleko i jak wiele osób będzie mnie w tym wspierać – mówi Nikola Klimaszewska z gminy Władysławów, która w niedzielę wieczorem otrzymała tytuł III Wicemiss Województwa Wielkopolskiego.

W niedzielę, 2 października w Tarnowie Podgórnym odbył się finał konkursu na Miss Województwa Wielkopolskiego. W elitarnym gronie 28 dziewczyn pretendujących do tytułu Miss Wielkopolski i 40 kandydatek na Miss Województwa Wielkopolskiego, znalazły się trzy dziewczyny z terenu powiatu tureckiego: Nikola Klimaszewska, Marysia Rozmus i Aleksandra Jafra. Ostatecznie to Nikola zdobyła tytuł III Wicemiss Województwa Wielkopolskiego.

reklama

Nikola ma 19 lat. Jest tegoroczną absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Turku. Właśnie rozpoczęła studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Sporo czasu spędza trenując na siłowni, interesuje się też makijażem i w tym kierunku chciałaby też się rozwijać. Start w konkursie piękności pozwolił jej podnieść wiarę we własne możliwości.

fot.: Robert Kobyliński / facebook.com/misswojwielkopolskiego

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

2
foto Robert Kobyliński3
foto Robert Kobyliński4

Podobne artykuły

Ola, Nikola i Marysia w finale konkursu Miss...

Ola, Nikola i Marysia w finale konkursu Miss...

29 wrz.
Głosujemy na nasze dziewczyny! Rusza kolejna...

Głosujemy na nasze dziewczyny! Rusza kolejna edycja...

1 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama