Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

czwartek 16 września 2021

Jagienki, Kamili, Korneliusza

18°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Dzień Kobiet w Gminie Przykona

Dzień Kobiet w Gminie Przykona - Źródło: www.przykona.pl
Źródło: www.przykona.pl 

W dniu 9 marca 2012 r. w Zajeździe Staropolskim w Olszówce odbyło się kolejne spotkanie z okazji Dnia Kobiet, na które przyszło ok. 400 Pań z terenu gminy Przykona.

Wszystkie Panie zostały przywitane przez Wójta Gminy, Zastępcę Wójta oraz Przewodniczącego Rady a następnie otrzymały po słodkim upominku. Uroczystość rozpoczął koncert Orkiestry Dętej, po którym to Wójt Gminy złożył wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia i wspólnie z Orkiestrą zostało odśpiewane sto lat. Następnie rozpoczął się recital utworów Anny Jantar w wykonaniu Anny Żebrowskiej.

reklama

W przerwach między występami nie zabrakło również dodatkowych atrakcji. Odbyły się konkursy „Jak oni śpiewają", „Taniec z gwiazdami" czy przekładanie piłeczki pinpongowej, które dostarczyły wiele śmiechu i radości. We wszystkich tych konkurencjach oprócz Pań chętnie zmagali się przedstawiciele grona męskiego. Po części artystycznej wszyscy udali się na lampkę szampana oraz słodki poczęstunek.

Źródło: www.przykona.pl

Podobne artykuły

Turek. Upamiętnili 81 rocznicę wybuchu II wojny...

Turek. Upamiętnili 81 rocznicę wybuchu II wojny...

02-09-2020
Złote gody par małżeńskich z gminy Malanów

Złote gody par małżeńskich z gminy Malanów

09-09-2019
80. rocznica wybuchu II wojny światowej przy...

80. rocznica wybuchu II wojny światowej przy pomniku...

01-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama