wtorek 29 listopada 2022

Błażeja, Margerity, Saturnina

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Władysławów: Życzenia od najmłodszych

Władysławów: Życzenia od najmłodszych
 

Jak co roku najmłodsi mieszkańcy gminy przybyli do Urzędu Gminy Władysławów, by wraz z radosnym uśmiechem i powiewem wiosny, przynieść garść życzeń wielkanocnych i piękne pisanki. Przedszkolaki pod opieką pani Eweliny Arent odwiedziły wójta gminy, Krzysztofa Zająca i pracowników Urzędu 26 marca.

Przedszkolaki z Przedszkola Gminnego we Władysławowie rok w rok przybywają do Urzędu Gminy, by złożyć wójtowi gminy i jego pracownikom wielkanocne życzenia. Również w tym roku nie było inaczej. Głosząc radosne Alleluja trzyosobowa reprezentacja maluchów wręczyła wójtowi gminy, Krzysztofowi Zającowi oraz zastępcy wójta, Piotrowi Szewczyńskiemu przepiękne pisanki. Wraz z nimi złożyły też wielkanocne życzenia.

Przedszkolaki spotkały się również z częścią Radnych, którzy właśnie obradowali na Komisji Oświaty i również im złożyły radosne życzenia, przekazując na ręce przewodniczącego Komisji, Józefa Lewandowskiego pisankę. Dzieci nie opuściły jednak murów Urzędu z pustymi rękami, Wójt gminy w podziękowaniu za pamięć, obdarował ich torbą pełną cukierków. Słodkościami obdarowali maluchy również radni. Radosne Alleluja rozbrzmiało w Urzędzie i rozweseliło twarze dorosłych i dzieci.

MM

2
3
4
5
6

Podobne artykuły

Dzieci mają swoje prawa! Międzynarodowy Dzień...

Dzieci mają swoje prawa! Międzynarodowy Dzień Praw...

z wczoraj
Najważniejsza była dobra zabawa. Dzieciaki...

Najważniejsza była dobra zabawa. Dzieciaki zagrały o...

15 list.
Wycisza, koi i stymuluje. Sala Doświadczania...

Wycisza, koi i stymuluje. Sala Doświadczania Świata...

24 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama