wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Władysławów: Życzenia od najmłodszych

Władysławów: Życzenia od najmłodszych
 

Jak co roku najmłodsi mieszkańcy gminy przybyli do Urzędu Gminy Władysławów, by wraz z radosnym uśmiechem i powiewem wiosny, przynieść garść życzeń wielkanocnych i piękne pisanki. Przedszkolaki pod opieką pani Eweliny Arent odwiedziły wójta gminy, Krzysztofa Zająca i pracowników Urzędu 26 marca.

Przedszkolaki z Przedszkola Gminnego we Władysławowie rok w rok przybywają do Urzędu Gminy, by złożyć wójtowi gminy i jego pracownikom wielkanocne życzenia. Również w tym roku nie było inaczej. Głosząc radosne Alleluja trzyosobowa reprezentacja maluchów wręczyła wójtowi gminy, Krzysztofowi Zającowi oraz zastępcy wójta, Piotrowi Szewczyńskiemu przepiękne pisanki. Wraz z nimi złożyły też wielkanocne życzenia.

Przedszkolaki spotkały się również z częścią Radnych, którzy właśnie obradowali na Komisji Oświaty i również im złożyły radosne życzenia, przekazując na ręce przewodniczącego Komisji, Józefa Lewandowskiego pisankę. Dzieci nie opuściły jednak murów Urzędu z pustymi rękami, Wójt gminy w podziękowaniu za pamięć, obdarował ich torbą pełną cukierków. Słodkościami obdarowali maluchy również radni. Radosne Alleluja rozbrzmiało w Urzędzie i rozweseliło twarze dorosłych i dzieci.

MM

Podobne artykuły

Wideo: Dzień Samorządu Terytorialnego z...

Wideo: Dzień Samorządu Terytorialnego z życzeniami...

27 maj.
Życzenia Komendanta Powiatowego PSP w Turku

Życzenia Komendanta Powiatowego PSP w Turku

4 maj.
Wideo: Wypadek autobusu z dziećmi w Kaczkach...

Wideo: Wypadek autobusu z dziećmi w Kaczkach...

11 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama