piątek 20 lipca 2018

Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

reklama

Tuliszków: Mówią "Narkotykom Stop"

Tuliszków: Mówią
 

We współczesnym świecie na młodych ludzi czekają rozmaite uzależnienia – począwszy od papierosów czy internetu, a skończywszy na jakże niebezpiecznych narkotykach. Właśnie dlatego ważnym jest, by promować zdrowy styl życia i pokazywać dzieciom, że warto uprawiać sport, zamiast szukać odskoczni w używkach. Takie działania promujące aktywność fizyczną od wielu lat prowadzone są w gminie Tuliszków.

Już w piątek 27 października w Tuliszkowie rozegrany zostanie kolejny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt, któremu przyświeca hasło „Narkotykom Stop”. Zawodniczki rywalizować będą oczywiście w hali sportowej przy ul. Nortowskiej, a początek imprezy zaplanowano na godz. 9:00. Do kibicowania zachęcają Organizatorzy: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tuliszkowie, Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii – oddział Turek, Burmistrz Tuliszkowa oraz Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie.

Tuliszków: Mówią

Podobne artykuły

Tuliszków: Tajemnicza Grecja

Tuliszków: Tajemnicza Grecja

26 czerw.
Krępa: Wiózł w BMW 10 kg amfetaminy, wartej 400...

Krępa: Wiózł w BMW 10 kg amfetaminy, wartej 400 000 zł

3 kw.
Tarnowa: Miał w aucie amfetaminę. Co zażył,...

Tarnowa: Miał w aucie amfetaminę. Co zażył, zanim...

26 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama