czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Regaty Żeglarskie na Zbiorniku Wodnym Przykona

Regaty Żeglarskie na Zbiorniku Wodnym Przykona
 

W ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą:  Regaty Żeglarskie na Zbiorniku Wodnym Przykona połączeniu z promocją zdrowego stylu życia w dniu 26.06.2021r. Klub Żeglarski ZŁOTA  SZEKLA w Przykonie zorganizował i przeprowadził na terenie Zbiornika Przykona Regaty Żeglarskie o Puchar Wójta Gminy Przykona. Udział w regatach był bezpłatny,  a  dodatkową  atrakcją była możliwość  wygrania  bardzo atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Do udziału w regatach stanęły zarówno obsady z Klubu Złota Szekla oraz liczne grono żeglarzy z innych klubów oraz żeglarzy nie zrzeszonych. Pogoda dopisała , a żeglarze profesjonalnie i bezpiecznie ukończyli regaty. W regatach uczestnicy  konkurowali w trzech klasach:  Turystycznej, Open i Klasie Katamaranów.

reklama

W klasie turystycznej zwyciężyła obsada w składzie: Patryk Kowalewski, Stanisław Jasiński,  Jaklub Łuczyński. Na drugim miejscu uplasowała się załoga w  składzie - Władysław Witczak, Dawid Witczak, Jacek Zając, a na trzecim miejscu zakończyła regaty obsada w kładzie Karol Skiba i  Roman Bieńko.

W klasie Open, najlepsza była załoga  w składzie Paweł Łakomicki  i Adam Kubiak. Drugie miejsce przypadło obsadzie  -  Roman Ptaszyński  i Lucjan Ptaszyński, a na trzecim miejscu była załoga-  Tomasz Wroniak i  Maksymilian Majchrzak.

W klasie katamaranów wygrał  Paweł Maciejewski,  na drugiej lokacie ukończył  regaty Guillaume Derrien z córkami, a na trzecim miejscu był Michał Maciejewski. Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowy wręczył zawodnikom Zastępca Wójta Gminy Przykona  Roman Marciniak. Uczestnicy regat mieli możliwość  integracji przy ognisku , grochówce i szantach.

reklama

źródło: UG Przykona

Podobne artykuły

Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

Wideo: W Przykonie dobiegają końca Motoparalotniowe...

28 sierp.
Wideo: Treningi Motoparalotniarzy przed VII...

Wideo: Treningi Motoparalotniarzy przed VII...

9 sierp.

"Bezpieczna woda" wspólna akcja profilaktyczna...

22 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama