niedziela 27 listopada 2022

Franciszka, Kseni, Maksymiliana

3°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Młodzi piłkarze walczyli w Słodkowie

Młodzi piłkarze walczyli w Słodkowie
 

W minioną sobotę rozegrany został III już turniej grupy II sekcji Orlik-Żak na szczeblu konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przed własną publicznością zaprezentowali się zawodnicy EKS Słodków, jednak największe powody do zadowolenia tego dnia mieli chłopcy reprezentujący barwy Tura Turek.

W spotkaniach turniejowych grupy II mierzą się ze sobą cztery teamy chłopców, złożone z zawodników roczników 2002 i młodszych. Dwie pierwsze potyczki zostały stoczone w dniach 15 i 22 września na obiektach sportowych w Dobrej i Turku, więc przy okazji trzeciej "batalii" to zawodnicy EKS Słodków mogli powalczyć w turnieju – toczonym w systemie rozgrywek każdy z każdym – na swoim terenie, przy dopingu mieszkańców swej miejscowości, rodzin i znajomych.

reklama

Podczas zawodów w dniu 29 września obyło się bez niespodzianki w kwestii obsadzenia I miejsca zmagań – tak jak w przypadku dwóch wcześniejszych turniejów, także i tym razem najlepiej zaprezentowali się młodzi zawodnicy Tura Turek. Powody do radości mogli mieć też gospodarze imprezy, którzy z turnieju na turniej demonstrują coraz lepszą formę. O ile we wcześniejszych dwóch piłkarskich potyczkach EKS Słodków zajął odpowiednio IV i III miejsce, u siebie chłopcy - trenowani przez Łukasza Pietraszka - wywalczyli już II lokatę.

Wyniki III Turnieju Orlik-Żak w Słodkowie:

Grom Malanów - Wicher Dobra 4:0
EKS Słodków - Tur Turek 2:2
EKS Słodków - Wicher Dobra 2:1
Grom Malanów - Tur Turek 1:3
Grom Malanów - EKS Słodków 0:0
Wicher Dobra - Tur Turek 0:7

Tabela Turnieju:

reklama
Lp. Drużyna Mecze Punkty
1. Tur Turek  3 7
2. EKS Słodków 3 5
3. Grom Malanów 3 4
4. Wicher Dobra 3 0

Pamiątkowe trofea kapitanom drużyn wręczyli panowie: Andrzej Wojtkowiak, Tomasz Kościankowski,  Jerzy Zygmunt i Stanisław Ćwiek. IV turniej jesiennej rundy rozgrywek o mistrzostwo Klasy ORLIK-ŻAK gr. II  konińskiego OZPN sezonu 2012/2013 odbędzie się w dniu 13 października w Malanowie.

AW
Źródło: www.koninskiozpn.pl 

2
3
4
5
6
7
8
Gospodarze III Turnieju - EKS Słodków9

Podobne artykuły

Turniej na urodziny. Orlik w Kawęczynie ma już...

Turniej na urodziny. Orlik w Kawęczynie ma już 10 lat!

11 paźd.
Nie daj się jesiennej chandrze! Aktywny weekend...

Nie daj się jesiennej chandrze! Aktywny weekend w...

16 wrz.
We Władysławowie bili rekordy. Festiwal...

We Władysławowie bili rekordy. Festiwal Fundacji...

22 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama