środa 29 stycznia 2020

Franciszka, Konstancji, Salomei

reklama

Wideo: Rozbrykane urodziny Kubusia Puchatka

Dzieci lubią misie. A w szczególności tego jednego, najsłynniejszego na świecie łakomczucha, Kubusia Puchatka. Znany smakosz miodku, wraz ze swoimi wiernymi przyjaciółmi, urządził w Turku imprezę z okazji swoich 86 urodzin, podczas której świętował razem z dziećmi.

14 października w klubie „Tęcza” odbyło się niecodzienne spotkanie: Kubuś Puchatek i jego przyjaciele spotkali się z licznie przybyłymi dziećmi z przedszkoli i szkół podstawowych. Nie zabrakło też gości z innych bajek: miły smok także chciał wziąć udział w spotkaniu. Podczas 9 już turkowskiej edycji imprezy zabawa była na najwyższym poziomie.

Przez kilka spędzonych wspólnie godzin nie zabrakło konkursów, gier i zabaw. Wszystko po to, by wywowałać uśmiech na twarzach dzieci. Animatorzy ze stowarzyszenia „Przystań” tak wczuli się w swoje role i odegrali je na tyle sugestywnie, że dzieci nie miały żadnych wątpliwości, że bawiły się z najprawdziwszym Puchatkiem, Prosiaczkiem i Tygryskiem.

Urodziny odbywają się niemal od początku działalności „Przystani” z inicjatywy pomysłodawczyni Anetty Pęczak. Ich stałym elementem jest konkurs brykania z Tygryskiem, czy konsumpcja pysznego urodzinowego tortu - bo Kubuś nie mógł dopuścić, by na jego urodzinach zabrakło małego co-nie-co! Co roku wydarzenie przyciąga wielu fanów kultowego misia, na których niezmiennie czeka wiele niespodzianek. Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną edycję!

M.A., foto: MD

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
Wideo: Nowy singiel Pauli Biskup

Wideo: Nowy singiel Pauli Biskup

14-12-2019
Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

10-11-2019
Wideo: Czas wspomnień i refleksji

Wideo: Czas wspomnień i refleksji

01-11-2019
reklama
reklama
reklama