Zbiórka dla OSP Międzylesie. Powoli, powoli i jest 44% Pomagamy!!!

wtorek 26 maja 2020

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Wideo: Mikołajkowy Rajd 4x4 trwa!

Wczesnym porankiem do Turku przybyli licznie miłośnicy rajdów 4x4 z całego regionu. W tym roku to właśnie teren przy Kaliskiej, w samym centrum miasta, jest główną areną zmagań pasjonatów terenowych samochodów z napędem na 4 koła.

Program imprezy jest wyjątkowo atrakcyjny zarówno dla uczestników rajdu, jak i zgromadzonej publiczności. Do dyspozycji przybyłych jest m.in. paintball, basen z morsami, punkt medyczny, w którym będzie można zasięgnąć porady czy nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy, pyszna, gorąca zupa, radiostacja wojskowa na samochodzie marki Star oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na torze rajdowym. Każdy zainteresowany będzie mógł zobaczyć, jak wybrane auto wygląda oraz jak sprawdza się w trudnych warunkach terenowych. Na pewno będzie to gratka dla wszystkich fanów motoryzacji.

Wszyscy, którzy przyniosą swoje kiełbaski, będą mogli upiec je w wielkim ognisku, które powstanie na terenie rajdu. Będzie można także kupić pamiątkowy, gliniany kufel oraz gadżety z koncertu Oddziału Zamkniętego, w tym plakaty z autografami członków zespołu. Wszystko to w szczytnym celu – zebrane środki zostaną przekazane Stowarzyszeniu Przystań, które działa na rzecz dzieci i młodzieży. Dokładając więc symboliczną kwotę, wspieramy szczytny cel.

Podczas podsumowania wydarzenia w Domu Strażaka o godz. 16.00 zagra Big Band Miasta Turek, co jest dodatkową atrakcją. 

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą...

7 mrz.
Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił...

Wideo: Polonez maturzystów ZST...

23 lt.
Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

17 lt.
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
reklama
reklama
reklama