poniedziałek 10 sierpnia 2020

Bianki, Borysa, Wawrzyńca

reklama

Wideo: Talent obronił się sam. IX ROCKnTUR zakończony

Dnia 27 września, w murach turkowskiego MDK odbył się IX Przegląd Kapel Rockowych ROCK'n'TUR 2014. W ramach tegorocznej imprezy wzięło udział 10 zespołów z całej Polski, w tym 3 kapele z naszego powiatu.

III miejsce przypadło zespołowi Ciabatta z Poznania, a II turkowskim chłopakom z 4 a.m. Pomimo przykrego incydentu (podczas przenoszenia sprzętu basiście wypadł dysk), który skończył się przyjazdem pogotowia, łódzki zespół Black Radio z niezwykle charyzmatycznym frontmanem, Dawidem Wajszczykiem, dał fenomenalny koncert. Dzięki temu łodzianie zgarnęli I nagrodę tegorocznego przeglądu.

Innym fenomenem ROCK'n'TURA była wokalistka poznańskiego zespołu "My Michelle" która wśród publiczności, dzięki swojemu śmiałemu strojowi, szybko zyskała miano "dziewczyny w skórzanych majtkach". Jednak wyjątkowy klimat tegorocznego przeglądu stworzyli chłopaki z Cygańskiego Wiartu, którzy pojawią się w oddzielnym materiale wideo.

md

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą...

7 mrz.
Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił...

Wideo: Polonez maturzystów ZST...

23 lt.
Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

17 lt.
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
reklama
reklama
reklama