niedziela 27 września 2020

Damiana, Mirabeli, Wincentego

reklama

Wideo: Złomem na 4 kółkach zajechali do... Hiszpanii

Oto opowieść o 3 takich, którzy wzięli zdezelowanego poldka i pojechali do Lloret de mar w Hiszpanii. Wszystko to w imię pomocy dzieciom i ekstremalnej przygody, która nie musiała skończyć się szczęśliwie. Bo takie są zasady Złombola.

Co do zasad Złombola, to są one proste: wystarczy jeden samochód komunistycznej produkcji zgrana ekipa oraz sponsorzy, którzy przekazując darowiznę na rzecz dzieci z domów dziecka, otwierają uczestnikom drogę do ekstremalnej przygody.

Pierwszym problemem, z którym musieli zmierzyć się uczestnicy rajdu była wartość pojazdu, która nie mogła przekroczyć 1000 zł. Oczywiście team sam musiał zapłacić za renowację auta, cały przejazd itd.

Dotychczas trasy rajdu prowadziły z Katowic do Monaco, na koło podbiegunowe lub do Loch Ness. Ekipa pozdrawia zarówno tych, którzy nie wierzyli w ich sukces oraz tych, którzy wspierali ich duchowo. Poniżej przedstawiamy listę darczyńców, którzy uszczęśliwiając dzieci umożliwili turkowianom wyprawę gratem do Hiszpanii.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą...

7 mrz.
Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił...

Wideo: Polonez maturzystów ZST...

23 lt.
Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

17 lt.
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
reklama
reklama
reklama