poniedziałek 23 września 2019

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama
Wzorek

Wideo: Złomem na 4 kółkach zajechali do... Hiszpanii

Oto opowieść o 3 takich, którzy wzięli zdezelowanego poldka i pojechali do Lloret de mar w Hiszpanii. Wszystko to w imię pomocy dzieciom i ekstremalnej przygody, która nie musiała skończyć się szczęśliwie. Bo takie są zasady Złombola.

Co do zasad Złombola, to są one proste: wystarczy jeden samochód komunistycznej produkcji zgrana ekipa oraz sponsorzy, którzy przekazując darowiznę na rzecz dzieci z domów dziecka, otwierają uczestnikom drogę do ekstremalnej przygody.

Pierwszym problemem, z którym musieli zmierzyć się uczestnicy rajdu była wartość pojazdu, która nie mogła przekroczyć 1000 zł. Oczywiście team sam musiał zapłacić za renowację auta, cały przejazd itd.

Dotychczas trasy rajdu prowadziły z Katowic do Monaco, na koło podbiegunowe lub do Loch Ness. Ekipa pozdrawia zarówno tych, którzy nie wierzyli w ich sukces oraz tych, którzy wspierali ich duchowo. Poniżej przedstawiamy listę darczyńców, którzy uszczęśliwiając dzieci umożliwili turkowianom wyprawę gratem do Hiszpanii.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze...

Wideo: XI Powiatowe Zawody...

19 wrz.
Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty znanych...

Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty...

10 sierp.
Wideo: Fani latających modeli wodnosamolotów...

Wideo: Fani latających modeli...

23 lip.
Wideo:

Wideo: "Dałem Ci Serce" - szykuje się...

5 lip.
Wideo:

Wideo: "Jaś i Małgosia" w Przystani....

25 czerw.
Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja wideo

Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja...

24 czerw.
reklama
reklama
reklama