poniedziałek 24 czerwca 2019

Danuty, Jana, Janiny

reklama

Wideo: Złomem na 4 kółkach zajechali do... Hiszpanii

Oto opowieść o 3 takich, którzy wzięli zdezelowanego poldka i pojechali do Lloret de mar w Hiszpanii. Wszystko to w imię pomocy dzieciom i ekstremalnej przygody, która nie musiała skończyć się szczęśliwie. Bo takie są zasady Złombola.

Co do zasad Złombola, to są one proste: wystarczy jeden samochód komunistycznej produkcji zgrana ekipa oraz sponsorzy, którzy przekazując darowiznę na rzecz dzieci z domów dziecka, otwierają uczestnikom drogę do ekstremalnej przygody.

Pierwszym problemem, z którym musieli zmierzyć się uczestnicy rajdu była wartość pojazdu, która nie mogła przekroczyć 1000 zł. Oczywiście team sam musiał zapłacić za renowację auta, cały przejazd itd.

Dotychczas trasy rajdu prowadziły z Katowic do Monaco, na koło podbiegunowe lub do Loch Ness. Ekipa pozdrawia zarówno tych, którzy nie wierzyli w ich sukces oraz tych, którzy wspierali ich duchowo. Poniżej przedstawiamy listę darczyńców, którzy uszczęśliwiając dzieci umożliwili turkowianom wyprawę gratem do Hiszpanii.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja wideo

Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja...

z dzisiaj
Wideo III Pogoń Kaczora okiem Kaczkowskiej...

Wideo III Pogoń Kaczora okiem...

26 maj.
Wideo: Powiatowe obchody

Wideo: Powiatowe obchody "Dnia...

19 maj.
Wideo: Drzwi otwarte w Kościele...

Wideo: Drzwi otwarte w Kościele...

5 maj.
Na żywo Sesja Rady Powiatu - transmisja wideo

Na żywo Sesja Rady Powiatu -...

28 mrz.
Wideo: Rekordowy wieczór nauki w ZSR w Kaczkach...

Wideo: Rekordowy wieczór nauki w ZSR w...

27 mrz.
reklama
reklama
reklama