piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Tak ze szczurzą plagą żyło się przy Kączkowskiego

Wideo: Tak ze szczurzą plagą żyło się przy Kączkowskiego - foto: nadesłane przez czytelników
foto: nadesłane przez czytelników 

W dniu 2 października w jednym z mieszkań bloku przy ul. Kączkowskiego zainicjowano przymusowe sprzątanie, w czasie którego z lokalu wyniesiono ogromne ilości śmieci. O tym, na jakie widoki wcześniej narażeni byli sąsiedzi mężczyzny, który zamienił mieszkanie w składowisko odpadów, można przekonać się oglądając materiały wideo, nakręcone przez zwolenników zaprowadzenia porządku.

Gwoli przypomnienia – starania sąsiadów mężczyzny odniosły skutek. Władze Spółdzielni Mieszkaniowej „Tęcza”, po zasięgnięciu opinii radcy prawnego, znalazły rozwiązanie, dzięki któremu możliwe stało się przymusowe wysprzątanie mieszkania, w którym zalęgły się szczury. Ten krok był konieczny, gdyż np. gryzonie można było ujrzeć na parapecie okna tegoż lokalu, co sąsiedzi „kolekcjonera” mają udokumentowane na zdjęciach i w materiałach wideo. Szczury potrafiły nawet wypaść stamtąd komuś pod nogi, czy też prawie wprost pod koła dziecięcego wózka.

A ktoś pomyślał jaka krzywda stanie się tym biednym szczurom? Panu posprzątają mieszkanie, a szczury zginą.... One też żyją, też mają dzieci i są głodne.... Nie ich wina, że pan stworzył im dogodne warunki..... Nieładnie tak, oj nie ładnie...” – pytał w komentarzu pod naszym materiałem poświęconym sprzątaniu jeden z internautów. Czy jednak widok gryzoni, które mogą w każdej chwili spaść z parapetu na głowę przechodnia, należy traktować jako rzecz normalną?

AW
Wideo:KF

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

28 sierp.
Wideo: Zielona energia z farmy w gm. Brudzew...

Wideo: Zielona energia z farmy w gm....

23 kw.
Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru - Monodram...

Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru -...

27 mrz.
Wideo: Bajki na Dobranoc - Słuchowisko

Wideo: Bajki na Dobranoc - Słuchowisko...

19 mrz.
Wideo: Bajki na Dobranoc - Czerwony Kapturek

Wideo: Bajki na Dobranoc - Czerwony...

12 mrz.
Wideo: Na bogato i z przytupem czyli muzyczne...

Wideo: Na bogato i z przytupem czyli...

8 mrz.
reklama
reklama
reklama