sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Tak ze szczurzą plagą żyło się przy Kączkowskiego

Wideo: Tak ze szczurzą plagą żyło się przy Kączkowskiego - foto: nadesłane przez czytelników
foto: nadesłane przez czytelników 

W dniu 2 października w jednym z mieszkań bloku przy ul. Kączkowskiego zainicjowano przymusowe sprzątanie, w czasie którego z lokalu wyniesiono ogromne ilości śmieci. O tym, na jakie widoki wcześniej narażeni byli sąsiedzi mężczyzny, który zamienił mieszkanie w składowisko odpadów, można przekonać się oglądając materiały wideo, nakręcone przez zwolenników zaprowadzenia porządku.

Gwoli przypomnienia – starania sąsiadów mężczyzny odniosły skutek. Władze Spółdzielni Mieszkaniowej „Tęcza”, po zasięgnięciu opinii radcy prawnego, znalazły rozwiązanie, dzięki któremu możliwe stało się przymusowe wysprzątanie mieszkania, w którym zalęgły się szczury. Ten krok był konieczny, gdyż np. gryzonie można było ujrzeć na parapecie okna tegoż lokalu, co sąsiedzi „kolekcjonera” mają udokumentowane na zdjęciach i w materiałach wideo. Szczury potrafiły nawet wypaść stamtąd komuś pod nogi, czy też prawie wprost pod koła dziecięcego wózka.

A ktoś pomyślał jaka krzywda stanie się tym biednym szczurom? Panu posprzątają mieszkanie, a szczury zginą.... One też żyją, też mają dzieci i są głodne.... Nie ich wina, że pan stworzył im dogodne warunki..... Nieładnie tak, oj nie ładnie...” – pytał w komentarzu pod naszym materiałem poświęconym sprzątaniu jeden z internautów. Czy jednak widok gryzoni, które mogą w każdej chwili spaść z parapetu na głowę przechodnia, należy traktować jako rzecz normalną?

AW
Wideo:KF

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: Wakacje nie tylko spontaniczne ale i...

Wideo: Wakacje nie tylko spontaniczne...

27 czerw.
Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja wideo

Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja...

23 czerw.
Wideo: Fani ekstremalnych sportów motocyklowych...

Wideo: Fani ekstremalnych sportów...

5 kw.
Wideo: Przepiękny polonez maturzystów ZST w...

Wideo: Przepiękny polonez maturzystów...

13 lt.
Wideo: Polonez maturzystów Zespołu Szkół...

Wideo: Polonez maturzystów Zespołu...

23 st.
Wideo:

Wideo: "Dla takich chwil warto żyć..."...

05-11-2021
reklama
reklama
reklama