czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Wideo: Muniek zaprasza na koncert T.Love

Lubisz dobrą muzykę? Na pewno ucieszy Cię fakt, że już 31 października do Turku ponownie zawita T. Love – jeden z najbardziej znanych zespołów polskiej sceny muzycznej. To będzie niezapomniany koncert! Gdzie? Oczywiście w Pubie 21 – muzyczne serce Turku tym razem zabije w rockowym rytmie.

Kto nie zna T. Love? Ich hity towarzyszą nam nieprzerwanie od 1982 roku, łącząc w sobie wspaniałą muzykę i niebanalne teksty. „Ajrisz”, „Warszawa”, „King” czy „Święty” - utwory zespołu codziennie można usłyszeć w polskich stacjach radiowych. Charyzmatyczny głos wokalisty, Muńka Staszczyka, a także rockowy repertuar, który przez lata czerpał inspirację z punka czy reggae zjednały grupie ogromną rzeszę fanów.

Już 31 października, o godz. 20.00 zespół zagra w Pubie 21, który po raz kolejny funduje nam muzyczną ucztę. Zainteresowani? Zapraszamy do udziału w koncercie! Koszt biletów wynosi 50 zł w przedsprzedaży i 60 zł w dniu koncertu. Tego nie można przegapić!

ma

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą...

7 mrz.
Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił...

Wideo: Polonez maturzystów ZST...

23 lt.
Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

17 lt.
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
reklama
reklama
reklama