poniedziałek 17 luty 2020

Donata, Gizeli, Łukasza

reklama

Wideo: Biegnie 580 km dla chorych dzieci. Dziś przebiegł przez Turek

Paweł Cieślik, policjant z Katowic, który w piątek rozpoczął swój 580-kilometrowy bieg, dziś rano przebiegł przez Turek. Do samego Konina towarzyszyli mu miłośnicy biegów długodystansowych z naszego powiatu.

Paweł Cieślik to sierżant z katowickiej policji, który w ubiegły piątek wystartował spod Śląskiego Hospicjum dla Dzieci w Tychach. Biegacz chce pokonać łącznie 580 km i zakończyć swój bieg 11 listopada pod Hospicjum im. Eugeniusza Dutkiewicza w Gdańsku. Biegnie, aby zebrać pieniądze na rzecz hospicjów dla dzieci.

Po wczorajszym etapie, biegacz spędził noc w jednym z turkowskich hoteli. Dziś (9 listopada) o godzinie 7:00, Cieślik rozpoczął kolejny etap swojego biegu. Od granic naszego miasta ze wsią Turkowice, przez ulice Łąkową i Konińską, aż do samego Konina, Cieślikowi towarzyszyła grupa biegaczy z turkowskiej Policji, Państwowej Straży Pożarnej w Turku oraz Klubu Biegacza Geotermia Uniejów.

Reprezentanci turkowskich służb mundurowych wsparli ultramaratończyka swoją obecnością, ale także pieniędzmi, które zebrali na rzecz chorych dzieci. Na „starcie” obecni byli również Andrzej Drzewiecki, Przewodniczący NSZZ Pracowników Pożarnictwa, Jan Wodziński, Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów oraz komendant KPP w Turku, Grzegorz Gibaszek.

md

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

z wczoraj
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
Wideo: Nowy singiel Pauli Biskup

Wideo: Nowy singiel Pauli Biskup

14-12-2019
Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

10-11-2019
reklama
reklama
reklama