PRZEPRASZAMY - OSP Janiszew

wtorek 17 września 2019

Franciszka, Lamberty, Narcyza

reklama
Wzorek

Wideo: Biegnie 580 km dla chorych dzieci. Dziś przebiegł przez Turek

Paweł Cieślik, policjant z Katowic, który w piątek rozpoczął swój 580-kilometrowy bieg, dziś rano przebiegł przez Turek. Do samego Konina towarzyszyli mu miłośnicy biegów długodystansowych z naszego powiatu.

Paweł Cieślik to sierżant z katowickiej policji, który w ubiegły piątek wystartował spod Śląskiego Hospicjum dla Dzieci w Tychach. Biegacz chce pokonać łącznie 580 km i zakończyć swój bieg 11 listopada pod Hospicjum im. Eugeniusza Dutkiewicza w Gdańsku. Biegnie, aby zebrać pieniądze na rzecz hospicjów dla dzieci.

Po wczorajszym etapie, biegacz spędził noc w jednym z turkowskich hoteli. Dziś (9 listopada) o godzinie 7:00, Cieślik rozpoczął kolejny etap swojego biegu. Od granic naszego miasta ze wsią Turkowice, przez ulice Łąkową i Konińską, aż do samego Konina, Cieślikowi towarzyszyła grupa biegaczy z turkowskiej Policji, Państwowej Straży Pożarnej w Turku oraz Klubu Biegacza Geotermia Uniejów.

Reprezentanci turkowskich służb mundurowych wsparli ultramaratończyka swoją obecnością, ale także pieniędzmi, które zebrali na rzecz chorych dzieci. Na „starcie” obecni byli również Andrzej Drzewiecki, Przewodniczący NSZZ Pracowników Pożarnictwa, Jan Wodziński, Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów oraz komendant KPP w Turku, Grzegorz Gibaszek.

md

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty znanych...

Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty...

10 sierp.
Wideo: Fani latających modeli wodnosamolotów...

Wideo: Fani latających modeli...

23 lip.
Wideo:

Wideo: "Dałem Ci Serce" - szykuje się...

5 lip.
Wideo:

Wideo: "Jaś i Małgosia" w Przystani....

25 czerw.
Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja wideo

Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja...

24 czerw.
Wideo III Pogoń Kaczora okiem Kaczkowskiej...

Wideo III Pogoń Kaczora okiem...

26 maj.
reklama
reklama
reklama