niedziela 26 maja 2019

Eweliny, Jana, Pawła

reklama

Wideo: Kusz do II tury z szerokim poparciem

To był pracowity wekend dla kandydata na wójta Daniela Kusza. Na szeregu spotkań kolejne osobowości z Polskiego Stronnictwa Ludowego udzieliły wsparcia kandydatowi starającemu się o mandat zaufania.

W piątek na konferencję do Władysławowa przyjechał poseł do Parlamentju Europejskiego i Prezes Zarządu Wojewódzkiego PSL Andrzej Grzyb. -Przyjechaliśmy wesprzeć Daniela, ale także namówić mieszkańców do głosowania na niego, jako na osobę prowadzącą z sukcesami przez wiele lat szkołę, Członka Zarządu Powiatowego OSP i społecznika – mówił europoseł. -To daje legitymację do tego, że będzie rozumiał potrzeby społeczne Władysławowa, jeśli otrzyma od mieszkańców  mandat do sprawowania funkcji wójta – zachęcał eurodeputowany. 

Swojego poparcia kandydatowi udzieliła także Anna Majda, która uzyskała znakomity wynik wyborczy (łacznie 5891 głosów) i została naszą przedstawicielką w sejmiku wojewódzkim. PSL uzyskał 7 mandatów do Rady Powiatu Tureckiego. To daje możliwość współpracy między ewentualnym wójtem, a samorządem powiatowym i wojewódzkim. O tej możliwości mówił Daniel Kusz podczas spotkania tego samego dnia. Jednocześnie zapewniał, że  -prowadzi kampanie merytoryczną, choć w ulotkach widać, że obecnemu wójtowi puszczają nerwy i jego głównym argumentem jest to, że nie mieszkam na terenie gminy. Wójt Krasowski i Broniszewski też nie miwszkają w gminach, którymi zarządzają, a nie przeszkadza to tym gmninom się rozwijać.

Na spotkaniu obecna była także kontrkandydatka z I tury Ewa Różycka, która również udzieliła poparcia Danielowi Kuszowi. W niedzielne popołudnie wcześniejsze do głosowania na Daniela Kusza przekonywał wicemarszałek Eugeniusz Grzeszczak.

Michał Jarek

reklama

Oglądaj także:

Wideo III Pogoń Kaczora okiem Kaczkowskiej...

Wideo III Pogoń Kaczora okiem...

z dzisiaj
Wideo: Powiatowe obchody

Wideo: Powiatowe obchody "Dnia...

19 maj.
Wideo: Drzwi otwarte w Kościele...

Wideo: Drzwi otwarte w Kościele...

5 maj.
Na żywo VI Sesja Rady Miasta - transmisja wideo

Na żywo VI Sesja Rady Miasta -...

18 kw.
Na żywo Sesja Rady Powiatu - transmisja wideo

Na żywo Sesja Rady Powiatu -...

28 mrz.
Wideo: Rekordowy wieczór nauki w ZSR w Kaczkach...

Wideo: Rekordowy wieczór nauki w ZSR w...

27 mrz.
reklama
reklama
reklama