PRZEPRASZAMY - OSP Janiszew

wtorek 17 września 2019

Franciszka, Lamberty, Narcyza

reklama
Wzorek

Wideo: Finał ogólnopolskiej akcji PaT w Turku

W wielu miastach Polski trwają działania w ramach programu „Profilaktyka a Ty”, którego autorem jest Grzegorz Jach – inspektor Policji, Pełnomocnik Komendanta Głównego Policji ds. promocji bezpieczeństwa publicznego.  Zadaniem tego przedsięwzięcia - w którym ogromną rolę odgrywa zaangażowanie młodych ludzi zrzeszonych w tzw. grupach PaT-owskich - jest promowanie mody na życie bez uzależnień, prowadzenie tzw. profilaktyki rówieśniczej, otwieranie się na młodzież wykluczoną lub środowiskowo marginalizowaną.

Od teraz swoją grupę PaT-owska ma także i Turek, a jej liderem został uczeń I LO w Turku, Amadeusz Dzikowski. Komenda Powiatowa Policji w Turku zaprosiła młodzież zainteresowaną teatrem, w wieku powyżej 14 lat, do wzięcia udziału w castingu do obsady spektaklu. Wybrani w drodze przesłuchań młodzi ludzie po dwóch dniach prób zaprezentowali w czwartek 5 lutego na scenie MDK spektakl edukacyjno-profilaktyczny pt. „Sekret”.

 

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty znanych...

Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty...

10 sierp.
Wideo: Fani latających modeli wodnosamolotów...

Wideo: Fani latających modeli...

23 lip.
Wideo:

Wideo: "Dałem Ci Serce" - szykuje się...

5 lip.
Wideo:

Wideo: "Jaś i Małgosia" w Przystani....

25 czerw.
Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja wideo

Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja...

24 czerw.
Wideo III Pogoń Kaczora okiem Kaczkowskiej...

Wideo III Pogoń Kaczora okiem...

26 maj.
reklama
reklama
reklama