czwartek 20 luty 2020

Anety, Lecha, Leona

reklama

Wideo: Finał ogólnopolskiej akcji PaT w Turku

W wielu miastach Polski trwają działania w ramach programu „Profilaktyka a Ty”, którego autorem jest Grzegorz Jach – inspektor Policji, Pełnomocnik Komendanta Głównego Policji ds. promocji bezpieczeństwa publicznego.  Zadaniem tego przedsięwzięcia - w którym ogromną rolę odgrywa zaangażowanie młodych ludzi zrzeszonych w tzw. grupach PaT-owskich - jest promowanie mody na życie bez uzależnień, prowadzenie tzw. profilaktyki rówieśniczej, otwieranie się na młodzież wykluczoną lub środowiskowo marginalizowaną.

Od teraz swoją grupę PaT-owska ma także i Turek, a jej liderem został uczeń I LO w Turku, Amadeusz Dzikowski. Komenda Powiatowa Policji w Turku zaprosiła młodzież zainteresowaną teatrem, w wieku powyżej 14 lat, do wzięcia udziału w castingu do obsady spektaklu. Wybrani w drodze przesłuchań młodzi ludzie po dwóch dniach prób zaprezentowali w czwartek 5 lutego na scenie MDK spektakl edukacyjno-profilaktyczny pt. „Sekret”.

 

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

17 lt.
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
Wideo: Nowy singiel Pauli Biskup

Wideo: Nowy singiel Pauli Biskup

14-12-2019
Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

10-11-2019
reklama
reklama
reklama