czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Wideo: Mikrofon, Scena i Oni

Podczas 7. Powiatowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej zaprezentowało się 38 wykonawców z terenu miasta i powiatu. Festiwal trwał do późnych godzin wieczornych.

Komisja artystyczna w składzie: Agata Wierzbicka – muzyk, Szkoła Muzyczna Yamaha w Turku, Krystian Weber – muzyk, Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, Remigiusz Wojciechowski – instruktor GOK „Sokół” w Czerwonaku, wykładowca Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu przyznała nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach.

I kategoria: szkoła podstawowa (kl. I – III) nagrodzeni zostali: I nagroda - Paula Biskup (Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku), II nagroda - Nikola Langowska (Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dobrej), III nagroda - Dominika Smolińska (Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dobrej).

II kategoria: szkoła podstawowa (kl. IV – VI) nagrodzeni zostali: I nagroda - Aleksandra Kubiak (Szkoła Podstawowa nr 5 w Turku), II nagroda - Dominika Grzebielucha (Szkoła Podstawowa w Koźminie, filia w Krwonach), III nagroda - Oskar Brzostowski (Miejski Dom Kultury w Turku).

Wyróżnienia otrzymali: Jakub Świderski (Młodzieżowy Klub Kultury „Kuźnia Artystyczna w
Turku), Aleksandra Węgielnik (Szkoła Podstawowa w Brudzewie), Patrycja Wiśniewska (Szkoła Podstawowa nr 5 w Turku).

W III kategorii: gimnazjum nagrodzeni zostali: I nagroda - Michał Zieliński (Gimnazjum nr 1 w Turku), II nagroda - Anna Adamiak (Stowarzyszenie „Przystań” w Turku), III nagroda – Aleksandra Winiarska (Gimnazjum nr 1 w Turku).

Wyróżnienie otrzymała: Izabela Walczyńska (GOK we Władysławowie), 

W Kategorii IV: szkoły ponadgimnazjalne nagrodzeni zostali: I nagroda – Karolina Augustyniak (MDK w Turku), II nagroda – Wiktoria Krzesłowska (I LO w Turku), III nagroda – Inga Dawicka (I LO w Turku).

Wyróżnienie otrzymały: Aleksandra Kurcoba (GOK „Wozownia” w Kolnicy) i Patrycja Waliszek (ZST w Turku).

Pączki dla wykonawców ufundował Marek Kozłowski Piekarnia Muchlin. Podczas obrad Komisji Artystycznej publiczność bawił Piotr Podembski.

materiał prasowy

reklama

Oglądaj także:

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą...

7 mrz.
Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił...

Wideo: Polonez maturzystów ZST...

23 lt.
Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

17 lt.
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
reklama
reklama
reklama