środa 29 stycznia 2020

Franciszka, Konstancji, Salomei

reklama

Wideo: Zabił owczarki w lesie. Kto strzelał w Turkowicach?

Miłośników zwierząt z całej Polski zbulwersowało zdarzenie, do którego doszło 19 września w Turkowicach w gminie Turek. W sobotnie popołudnie ktoś zabił dwa owczarki, które odłączyły się od swej właścicielki. By zwiększyć szanse na odnalezienie sprawcy tego czyny, ogłoszona została nagroda pieniężna za pomoc w rozwiązaniu sprawy. O okolicznościach tego tragicznego zdarzenia opowiedziała nam pani Nikola - właścicielka dwóch wspomnianych owczarków staroniemieckich, która musi się teraz borykać z bólem po stracie zwierząt, jak i radzić sobie z ostrymi opiniami części mieszkańców, którzy nie widzą niczego złego w zabijaniu zwierząt.

Na chwilę obecną nagroda dla osoby, której informacje okażą się pomocne w rozwianiu sprawy, to 5 000 złotych! Pani Nikola zwraca się też z prośbą do przyjaciół, znajomych i ludzi o dobrym sercu, prosząc o pomoc w zbieraniu środków na nagrodę za ujęcie sprawcy.  W razie nieujęcia sprawcy, pieniądze zostaną przekazane na schronisko w Turku.

Osoby, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy zabicia psów, proszone są o kontakt - tel. 661 539 529. Sprawę bada też Policja.

reklama

Oglądaj także:

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
Wideo: Nowy singiel Pauli Biskup

Wideo: Nowy singiel Pauli Biskup

14-12-2019
Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

10-11-2019
Wideo: Czas wspomnień i refleksji

Wideo: Czas wspomnień i refleksji

01-11-2019
reklama
reklama
reklama