poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Wideo: Młynarczyk chce być konkretnym posłem, nie celebrytą

Dariusz Młynarczyk aktywnie spędził sobotnie przedpołudnie, pojawiając się na skwerze Józefa Mehoffera.  Kandydat na posła z listy PO spotkał się z lokalnymi dziennikarzami, przekonywał także do głosowania na swoją osobę mieszkańców Turku. Młynarczyk wskazuje, że podczas gdy inni samorządowcy próbują być politycznymi celebrytami, on po cichu i sumiennie pracuje na rzecz  społeczności lokalnej.

Wzmacnianie społeczności lokalnej - to jest to, czym się zajmuję od 4 lat, wdrażając w Wielkopolsce program „Wielkopolska Odnowa Wsi” do którego należy 1 600 sołectw, który polega na tym, by wzmacniać aktywność społeczności lokalnych i ich integrację. Tak chciałbym pomagać przy budowie tego społeczeństwa – deklaruje Młynarczyk.

Kandydat Platformy przekonuje też, że nie jest zwolennikiem coraz większego sięgania do kieszeni podatników. – Od zawsze byłem zwolennikiem niskich podatków w samorządzie. (...) Ktoś powie, że PO niekoniecznie obniżała te podatki. Ja powiem tak - w PO jestem od samego początku, ale w sprawach podatkowych jestem niezłomny. Podatki tylko w dół.

Nazwisko Dariusza Młynarczyka znajdziemy na ostatniej pozycji listy PO. – Zawsze sobie stawiałem ambitne cele i chciałem bić mistrza. Tak jak w sporcie - należy być aktywnym i starać się pokonać tych pierwszych. Nie ukrywam, że jestem kibicem Lecha Poznań. Jak wiemy, Lech jest obecnie na ostatnim miejscu ligowej tabeli. Moje serce z tego powodu krwawi, ale wierzę, że ostatni będzie liderem, że Lech będzie Mistrzem Polski. Wierzę, że ja, jako ostatni na liście Platformy Obywatelskiej, również zdobędę zaufanie wyborców.

Jak zauważył Dariusz Młynarczyk, celem PO w tych wyborach jest m.in. utrzymanie trzech mandatów poselskich w naszym okręgu konińsko-gnieźnieńskim.

AW

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą...

7 mrz.
Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił...

Wideo: Polonez maturzystów ZST...

23 lt.
Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

17 lt.
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
reklama
reklama
reklama