czwartek 22 sierpnia 2019

Cezarego, Marii, Zygfryda

reklama

Wideo: V Rajd Choinkowy dla Ismenki

Już po raz V z inicjatywy klubu Tur4x4 odbył się Rajd Choinkowy, który łączył w sobie dobrą zabawę oraz szlachetną chęć pomocy. Dziesiątki offroadowców – głównie z terenu województw wielkopolskiego i łódzkiego – przybyły do nas, by w mikołajkowy weekend pokonywać bezdroża. Akcja miała na celu zebranie środków na rzecz Ismeny Bąk, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku, leczonej z rozpoznaniem ostrej białaczki limfoblastyczej.

Jak wskazują Organizatorzy, do powiatu tureckiego zawitali pasjonaci motoryzacji z takich miejsc jak Włocławek, Sieradz, Kalisz, Łódź, Łask, Ostrów Wlkp. Słupca, Konin, Uniejów, Poddębice itp. Ogółem w V Rajdzie Choinkowym wzięli udział kierowcy 63 pojazdów. Osoby te nie mogły narzekać na nudę. Wszakże czekały na nich do zebrania 93 pieczątki i jeden OS czasowy. Po zmaganiach można było ochłonąć przy ognisku, gdzie na wszystkich czekał ciepły poczęstunek.

Najlepszy czas na wspomnianym OS w kategorii samochodów uzyskał zmagający się z pokopalnianymi hałdami swoją Suzuki Vitarą Jarosław Chojnacki z Klubu Konin 4x4, pilotowany przez córkę. Wśród kierowców quadów najlepszy był Arkadiusz Kurek z Klubu Tur 4x4. Rzecz jasna, zwycięzcami są praktycznie wszyscy, ponieważ impreza miała charakter integracyjny i charytatywny. Dzięki dużemu zainteresowaniu przedsięwzięciem, leczenie Ismenki Bak wesprze kwota 4 000 zł.

Organizatorzy rajdu dziękują za wsparcie Piotrkowi Itczakowi za obstawę medyczną oraz Pani Nadleśniczy Danucie Lewandowskiej za zgodę na organizację imprezy oraz Stowarzyszeniu Morsy Turek za wsparcie przed, w trakcie i po Rajdzie Choinkowym 2015.

 

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty znanych...

Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty...

10 sierp.
Wideo: Fani latających modeli wodnosamolotów...

Wideo: Fani latających modeli...

23 lip.
Wideo:

Wideo: "Dałem Ci Serce" - szykuje się...

5 lip.
Wideo:

Wideo: "Jaś i Małgosia" w Przystani....

25 czerw.
Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja wideo

Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja...

24 czerw.
Wideo III Pogoń Kaczora okiem Kaczkowskiej...

Wideo III Pogoń Kaczora okiem...

26 maj.
reklama
reklama
reklama