Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

18°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Św. Mikołaj zawita do Przystani

Wideo: Św. Mikołaj zawita do Przystani
 

Okres Świąteczny to dla Świętego Mikołaja pora ciężkiej pracy. W tym czasie Mikołaj ma wiele obowiązków związanych z dostarczeniem prezentów wszystkim grzecznym dzieciom. Dlatego w Wigilię nie ma czasu na spotkania z każdym z osobna, ale obiecał, że w weekend 19 i 20 grudnia przyjedzie do naszego miasta i to na skuterze!

Mikołaj przyjedzie na świątecznym skuterze do Stowarzyszenia "Przystań",  na ulicę Browarną 13 i będzie czekał na wszystkie dzieci!

Niewątpliwie będzie to niezapomniany weekend w ciepłej, świątecznej atmosferze. Dzieci z pomocą Świętego Mikołaja i jego ekipy - sekretarza, elfów i Śnieżynki, przygotowywać będą wyjątkowe lalki i ozdoby świąteczne.

Z OSTATNIEJ CHWILI....
w sobotę 19 grudnia pracę w biurze Św. Mikołaja ubarwi koncert chóru nauczycielskiego. Natomiast jako prezent od Św. Mikołaja dla wszyskich przybyłych w niedzilę 20 grudnia około 18.30 pokaz zimnych ogni!

Mikołaj obiecał również, że wspólnie z dziećmi pośpiewa kolędy, zrobi mnóstwo zdjęć, ażeby mógł je wstawić na popularny portal regionalny i pomoże dzieciom w pisaniu listów adresowanych do niego - Mikołaj uwielbia czytać listy, które otrzymuje od dzieci.

Stowarzyszenie Przystań i portal Turek.net.pl serdecznie zapraszają wszystkie dzieci i rodziców na spotkanie ze Świętym Mikołajem 19 i 20 grudnia w godzinach od 12:00 do 19:00.

GO
Wideo: MS

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

28 sierp.
Wideo: Zielona energia z farmy w gm. Brudzew...

Wideo: Zielona energia z farmy w gm....

23 kw.
Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru - Monodram...

Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru -...

27 mrz.
Wideo: Bajki na Dobranoc - Słuchowisko

Wideo: Bajki na Dobranoc - Słuchowisko...

19 mrz.
Wideo: Bajki na Dobranoc - Czerwony Kapturek

Wideo: Bajki na Dobranoc - Czerwony...

12 mrz.
Wideo: Na bogato i z przytupem czyli muzyczne...

Wideo: Na bogato i z przytupem czyli...

8 mrz.
reklama
reklama
reklama