środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Zandberg wybrał Turek

Wideo: Zandberg wybrał Turek - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Nie w Koninie, ani w żadnym innym okolicznym mieście doszło do spotkania członków i sympatyków Partii Razem z Adrianem Zandbergiem – najbardziej rozpoznawalnym liderów tej młodej polskiej formacji lewicowej. Spotkanie miało miejsce w miniony piątek w klubie Tęcza, przy ul. Spółdzielców 4.

W swoim wystąpieniu Adrian Zandberg opowiedział z początkach Razem oraz o powodach, dla których nowa lewica jest potrzebna w naszym kraju. Zapraszamy o obejrzenia obszerniejszego fragmentu wypowiedzi Adriana.

Adrian Zandberg dał się poznać Polakom podczas występu w przedwyborczej debacie liderów ośmiu ugrupowań. Przez wielu komentatorów oraz media został uznany za zwycięzcę debaty i został okrzyknięty nową twarzą lewicy w Polsce. W maju 2015 roku Zandberg uczestniczył w procesie zakładania Partii Razem i zasiadł w jej zarządzie krajowym. W ostatnich wyborach parlamentarnych  kandydował do Sejmu z pierwszego miejsca na liście Partii Razem w okręgu warszawskim.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

28 sierp.
Wideo: Zielona energia z farmy w gm. Brudzew...

Wideo: Zielona energia z farmy w gm....

23 kw.
Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru - Monodram...

Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru -...

27 mrz.
Wideo: Bajki na Dobranoc - Słuchowisko

Wideo: Bajki na Dobranoc - Słuchowisko...

19 mrz.
Wideo: Bajki na Dobranoc - Czerwony Kapturek

Wideo: Bajki na Dobranoc - Czerwony...

12 mrz.
Wideo: Na bogato i z przytupem czyli muzyczne...

Wideo: Na bogato i z przytupem czyli...

8 mrz.
reklama
reklama
reklama