środa 23 września 2020

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Wideo: Rzucali, zakładali dźwignie podczas Max Elektro Judo Cup

W niedzielę 21 lutego lokalni kibice i pasjonaci sztuk walki mogli uczestniczyć w wyjątkowej imprezie. W Turku aż 107 zawodników rywalizowało ze sobą podczas Max Elektro Judo Cup 2016, zorganizowanego przez Klub Sportowy JUDO TURek oraz Kasztelanię Brudzew. Wydarzeniu towarzyszyła akcja charytatywna na rzecz 1,5-rocznego Alanka Dudka, który urodził się z ciężką wadę serca.

Max Elektro Judo Cup 2016 miało charakter pierwszych Mistrzostw Ziemi Tureckiej w tej właśnie dyscyplinie sportu. Impreza odbyła się w hali widowiskowo-sportowej w Turku przy ul. Parkowej, która na wiele godzin zapełniła się ponad setką zawodników, a także licznie przybyłymi kibicami. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Alan Szpak, a na miano najlepszej zawodniczki zasłużyła Ola Idziak. Najefektowniejszy rzut turnieju wykonał  Nikodem Chrostek.

Sponsorzy: MAX ELEKTRO, AS TRANS BARTCZAK Z POZNANIA, GKS KASZTELANIA BRUDZEW, ZAKŁADY MIĘSNE SMOLIŃSKI, SIEĆ SKLEPÓW DELIKATESY CENTRUM, FIRMA ZESIUK  Z TURKU, ELEKTROKABEL  TUREK, SZKÓŁKA PŁYWACKA AQUARIUS Z TURKU, WYTWÓRNIE PASZ PIAST,  URZĄD MIASTA W TURKU, STAROSTWO POWIATOWE W TURKU, LIDER MEDIA, FITNES PLANET Z TURKU, HURTOWNIA WARZYW I OWOCÓW W TURKU KRZYSZTOF WALKOWSKI, AUTO SPA WALDEMAR WOJTCZAK oraz ANONIMOWI SPONSORZY.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą...

7 mrz.
Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił...

Wideo: Polonez maturzystów ZST...

23 lt.
Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

17 lt.
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
reklama
reklama
reklama