środa 20 listopada 2019

Anatola, Edyty, Rafała

reklama
Wzorek

Wideo: Rzucali, zakładali dźwignie podczas Max Elektro Judo Cup

W niedzielę 21 lutego lokalni kibice i pasjonaci sztuk walki mogli uczestniczyć w wyjątkowej imprezie. W Turku aż 107 zawodników rywalizowało ze sobą podczas Max Elektro Judo Cup 2016, zorganizowanego przez Klub Sportowy JUDO TURek oraz Kasztelanię Brudzew. Wydarzeniu towarzyszyła akcja charytatywna na rzecz 1,5-rocznego Alanka Dudka, który urodził się z ciężką wadę serca.

Max Elektro Judo Cup 2016 miało charakter pierwszych Mistrzostw Ziemi Tureckiej w tej właśnie dyscyplinie sportu. Impreza odbyła się w hali widowiskowo-sportowej w Turku przy ul. Parkowej, która na wiele godzin zapełniła się ponad setką zawodników, a także licznie przybyłymi kibicami. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Alan Szpak, a na miano najlepszej zawodniczki zasłużyła Ola Idziak. Najefektowniejszy rzut turnieju wykonał  Nikodem Chrostek.

Sponsorzy: MAX ELEKTRO, AS TRANS BARTCZAK Z POZNANIA, GKS KASZTELANIA BRUDZEW, ZAKŁADY MIĘSNE SMOLIŃSKI, SIEĆ SKLEPÓW DELIKATESY CENTRUM, FIRMA ZESIUK  Z TURKU, ELEKTROKABEL  TUREK, SZKÓŁKA PŁYWACKA AQUARIUS Z TURKU, WYTWÓRNIE PASZ PIAST,  URZĄD MIASTA W TURKU, STAROSTWO POWIATOWE W TURKU, LIDER MEDIA, FITNES PLANET Z TURKU, HURTOWNIA WARZYW I OWOCÓW W TURKU KRZYSZTOF WALKOWSKI, AUTO SPA WALDEMAR WOJTCZAK oraz ANONIMOWI SPONSORZY.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

10 list.
Wideo: Czas wspomnień i refleksji

Wideo: Czas wspomnień i refleksji

1 list.
Wideo: Koncert Małgorzaty Ostrowskiej & Big...

Wideo: Koncert Małgorzaty Ostrowskiej...

19 paźd.
Wideo: Instalacja Edukacyjna

Wideo: Instalacja Edukacyjna "1938-45...

6 paźd.
Wideo: XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze...

Wideo: XI Powiatowe Zawody...

19 wrz.
Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty znanych...

Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty...

10 sierp.
reklama
reklama
reklama