niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Charytatywnie dla Antosia - cały koncert

Wideo: Charytatywnie dla Antosia - cały koncert
 

Nie milkną echa Koncertu Charytatywnego „Dla Antosia” zorganizowanego przez Komitet Społeczny "Młodzi Pomagają". Co chwilkę w sieci za sprawą uczestników możemy słuchać i oglądać zdjęcia, relacje z tego wspaniałego i szczytnego przedsięwzięcia. Koncert okazał się wielkim sukcesem czego dowodem była pełna sala MDK, atmosfera ale także niebagatelna kwota jaką udało się zebrać czyli 15 642,50 zł która z pewnością pomoże w rehabilitacji Antosia.

Także i my dorzucamy kolejne wideo w postaci pełnego zapisu wideo wraz z profesjonalną ścieżką dźwiękową przekazaną przez inicjatora koncert Piotrka Podembskiego. Organizatorom gratulujemy a Antosiowi życzymy pełnego powrotu do zdrowia.

Na scenie mogliśmy zobaczyć Youtuberów szczególnie znanych młodym odbiorcom - Olę z kanału Alex Mandostyle, Panią Kasię i jej córkę Paulinę z kanału OmatkoiCórko oraz Mariusza Sikorskiego znanego pod pseudonimem „Kosper” - a także wokalistę Jeremiego Sikorskiego i aktorkę młodego pokolenia Julię Wróblewską, znaną z telewizji i z ekranów kin. Ponadto na scenie wystąpili lokalni artyści: Aleksandra Szumińska - uczestniczka VI edycji The Voice of Poland, Julka Bocian, Pola Chmiela, Sylwia Foryńska i Ola Winiarska. Koncert poprowadziła Karolina Pańczyk, Turkowianka działająca aktywnie w środowisku kabaretowym w Warszawie. Nic zatem dziwnego, że koncert przyciągnął sporą rzeszę fanów.

Fotogaleria z koncertu:
http://www.turek.net.pl/fotogaleria/19784-youtuberzy-i-gwiazdy-muzyki-spiewali-dla-antosia-takiego-koncertu-jeszcze-nie-by

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

28 sierp.
Wideo: Zielona energia z farmy w gm. Brudzew...

Wideo: Zielona energia z farmy w gm....

23 kw.
Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru - Monodram...

Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru -...

27 mrz.
Wideo: Bajki na Dobranoc - Słuchowisko

Wideo: Bajki na Dobranoc - Słuchowisko...

19 mrz.
Wideo: Bajki na Dobranoc - Czerwony Kapturek

Wideo: Bajki na Dobranoc - Czerwony...

12 mrz.
Wideo: Na bogato i z przytupem czyli muzyczne...

Wideo: Na bogato i z przytupem czyli...

8 mrz.
reklama
reklama
reklama