piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: OSP Głuchów Mistrzem Polski CTIF 2016

Wideo: OSP Głuchów Mistrzem Polski CTIF 2016
 

Niedziela była bardzo radosnym momentem dla mieszkańców Głuchowa i ogółem gminy Kawęczyn. Otóż w dniach 16-18 września Polanica Zdrój gościła strażaków z całego kraju podczas Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Pożarniczych według regulaminu CTIF.  Tytuł Mistrza Polski podczas tychże zmagań zdobyli druhowie z Głuchowa, na IV znalazły się panie z KDP Głuchów.

Zawodników w niedzielne popołudnie w tejże miejscowości witali przedstawiciele władz Zarządu Gminnego OSP oraz samorządowcy z wójtem Janem Nowakiem na czele. - Jesteśmy z Was dumni. Jest to duma braci strażackiej, mieszkańców gminy, powiatu i Wielkopolski - mówił wójt przypominając, że już za 10 miesięcy Olimpiada Pożarnicza w Austrii. - Jestem dumny, że mamy tutaj u nas Mistrzów Polski - mówił sołtys Głuchowa. Wszystkim za wsparcie dziękował natomiast jeden z głównych "ojców" sukcesu - Jarosław Pasik. - Mam nadzieję, że przyniesiemy chwałę Polsce za rok - deklarował druh prezes Pasik.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: Wakacje nie tylko spontaniczne ale i...

Wideo: Wakacje nie tylko spontaniczne...

27 czerw.
Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja wideo

Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja...

23 czerw.
Wideo: Fani ekstremalnych sportów motocyklowych...

Wideo: Fani ekstremalnych sportów...

5 kw.
Wideo: Przepiękny polonez maturzystów ZST w...

Wideo: Przepiękny polonez maturzystów...

13 lt.
Wideo: Polonez maturzystów Zespołu Szkół...

Wideo: Polonez maturzystów Zespołu...

23 st.
Wideo:

Wideo: "Dla takich chwil warto żyć..."...

05-11-2021
reklama
reklama
reklama