sobota 14 grudnia 2019

Alfreda, Izydora, Zoriny

reklama

Wideo: OSP Głuchów Mistrzem Polski CTIF 2016

Niedziela była bardzo radosnym momentem dla mieszkańców Głuchowa i ogółem gminy Kawęczyn. Otóż w dniach 16-18 września Polanica Zdrój gościła strażaków z całego kraju podczas Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Pożarniczych według regulaminu CTIF.  Tytuł Mistrza Polski podczas tychże zmagań zdobyli druhowie z Głuchowa, na IV znalazły się panie z KDP Głuchów.

Zawodników w niedzielne popołudnie w tejże miejscowości witali przedstawiciele władz Zarządu Gminnego OSP oraz samorządowcy z wójtem Janem Nowakiem na czele. - Jesteśmy z Was dumni. Jest to duma braci strażackiej, mieszkańców gminy, powiatu i Wielkopolski - mówił wójt przypominając, że już za 10 miesięcy Olimpiada Pożarnicza w Austrii. - Jestem dumny, że mamy tutaj u nas Mistrzów Polski - mówił sołtys Głuchowa. Wszystkim za wsparcie dziękował natomiast jeden z głównych "ojców" sukcesu - Jarosław Pasik. - Mam nadzieję, że przyniesiemy chwałę Polsce za rok - deklarował druh prezes Pasik.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: Nowy singiel Pauli Biskup

Wideo: Nowy singiel Pauli Biskup

z dzisiaj
Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

10 list.
Wideo: Czas wspomnień i refleksji

Wideo: Czas wspomnień i refleksji

1 list.
Wideo: Koncert Małgorzaty Ostrowskiej & Big...

Wideo: Koncert Małgorzaty Ostrowskiej...

19 paźd.
Wideo: Instalacja Edukacyjna

Wideo: Instalacja Edukacyjna "1938-45...

6 paźd.
Wideo: XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze...

Wideo: XI Powiatowe Zawody...

19 wrz.
reklama
reklama
reklama