wtorek 01 grudnia 2020

Blanki, Edmunda, Eligiusza

reklama

Wideo: OSP Głuchów Mistrzem Polski CTIF 2016

Wideo: OSP Głuchów Mistrzem Polski CTIF 2016
 

Niedziela była bardzo radosnym momentem dla mieszkańców Głuchowa i ogółem gminy Kawęczyn. Otóż w dniach 16-18 września Polanica Zdrój gościła strażaków z całego kraju podczas Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Pożarniczych według regulaminu CTIF.  Tytuł Mistrza Polski podczas tychże zmagań zdobyli druhowie z Głuchowa, na IV znalazły się panie z KDP Głuchów.

Zawodników w niedzielne popołudnie w tejże miejscowości witali przedstawiciele władz Zarządu Gminnego OSP oraz samorządowcy z wójtem Janem Nowakiem na czele. - Jesteśmy z Was dumni. Jest to duma braci strażackiej, mieszkańców gminy, powiatu i Wielkopolski - mówił wójt przypominając, że już za 10 miesięcy Olimpiada Pożarnicza w Austrii. - Jestem dumny, że mamy tutaj u nas Mistrzów Polski - mówił sołtys Głuchowa. Wszystkim za wsparcie dziękował natomiast jeden z głównych "ojców" sukcesu - Jarosław Pasik. - Mam nadzieję, że przyniesiemy chwałę Polsce za rok - deklarował druh prezes Pasik.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: Chcą przywrócić dawne odmiany drzew...

Wideo: Chcą przywrócić dawne odmiany...

27 list.
Wideo: Brudzewianin zwycięzcą Szansy na Sukces

Wideo: Brudzewianin zwycięzcą Szansy...

6 paźd.
Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą...

7 mrz.
Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił...

Wideo: Polonez maturzystów ZST...

23 lt.
Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

17 lt.
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
reklama
reklama
reklama