niedziela 18 sierpnia 2019

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

Wideo: OSP Głuchów Mistrzem Polski CTIF 2016

Niedziela była bardzo radosnym momentem dla mieszkańców Głuchowa i ogółem gminy Kawęczyn. Otóż w dniach 16-18 września Polanica Zdrój gościła strażaków z całego kraju podczas Ogólnopolskich Zawodów Sportowo-Pożarniczych według regulaminu CTIF.  Tytuł Mistrza Polski podczas tychże zmagań zdobyli druhowie z Głuchowa, na IV znalazły się panie z KDP Głuchów.

Zawodników w niedzielne popołudnie w tejże miejscowości witali przedstawiciele władz Zarządu Gminnego OSP oraz samorządowcy z wójtem Janem Nowakiem na czele. - Jesteśmy z Was dumni. Jest to duma braci strażackiej, mieszkańców gminy, powiatu i Wielkopolski - mówił wójt przypominając, że już za 10 miesięcy Olimpiada Pożarnicza w Austrii. - Jestem dumny, że mamy tutaj u nas Mistrzów Polski - mówił sołtys Głuchowa. Wszystkim za wsparcie dziękował natomiast jeden z głównych "ojców" sukcesu - Jarosław Pasik. - Mam nadzieję, że przyniesiemy chwałę Polsce za rok - deklarował druh prezes Pasik.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty znanych...

Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty...

10 sierp.
Wideo: Fani latających modeli wodnosamolotów...

Wideo: Fani latających modeli...

23 lip.
Wideo:

Wideo: "Dałem Ci Serce" - szykuje się...

5 lip.
Wideo:

Wideo: "Jaś i Małgosia" w Przystani....

25 czerw.
Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja wideo

Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja...

24 czerw.
Wideo III Pogoń Kaczora okiem Kaczkowskiej...

Wideo III Pogoń Kaczora okiem...

26 maj.
reklama
reklama
reklama