Koncert Charytatywny "Wszystko Uda Się" | MDK Turek | 23 września, 16:00

niedziela 23 września 2018

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Wideo: Premierowa piosenka Pauli Biskup z Turku

Młoda wokalistka z naszego miasta, jedenastoletnia Paula Biskup opublikowała właśnie w serwisie YouTube teledysk do swojej debiutanckiej piosenki pt ."Bez pośpiechu". Autorem muzyki i słów do tej piosenki jest Rafał Stępczyński - muzyk, wokalista, kompozytor występujący pod pseudonimem eReSt, na co dzień mieszkający w Wielkiej Brytanii. Wypatrzył on Paulę w jednym z serwisów społecznościowych i postanowił napisać dla niej właśnie tę piosenkę. Nagranie zostało zarejestrowane w styczniu tego roku w studio nagrań Islands w Inowrocławiu. Zdjęcia do teledysku zostały zarejestrowany podczas niedawnej wizyty młodej artystki z rodzicami na urokliwiej wyspie Malta, a także w naszym turkowskim lesie.

Zapraszamy do obejrzenia wideoklipu, a także do śledzenia kariery Pauli, która w najbliższym czasie weźmie udział w kilku festiwalach piosenki, regionalnych i ogólnopolskich. Trzymamy kciuki i życzymy Pauli dalszych sukcesów.

reklama
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

Oglądaj także:

Wideo: Dzień Języków Obcych w Powiecie Tureckim

Wideo: Dzień Języków Obcych w Powiecie...

21 wrz.
Wideo: Dzień Kolorów w Turku

Wideo: Dzień Kolorów w Turku

9 wrz.
Wideo: Striker Turek trenował z Marcinem...

Wideo: Striker Turek trenował z...

8 wrz.
Wideo: Otwarcie wyremontowanego Oddziału...

Wideo: Otwarcie wyremontowanego...

7 wrz.
Wideo: Powiatowo-Gminno-Parafialne Dożynki w...

Wideo: Powiatowo-Gminno-Parafialne...

5 wrz.
Wideo: Jubileuszowy Koncert LGD TUR na 10-lecie...

Wideo: Jubileuszowy Koncert LGD TUR na...

2 wrz.
reklama
reklama
reklama