środa 22 września 2021

Maury, Milany, Tomasza

9°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: "Jaś i Małgosia" w Przystani. Klasyczna bajka w ekologicznej wersji

Wideo:
 

14 czerwca w stowarzyszeniu Przystań miała miejsce premiera spektaklu pt. ,,Jaś i Małgosia’’. Jednak, po tym debiutanckim występie, Przystań nie zaprzestała wystawiać tej bajki. Przez kolejne dni na deskach sceny kameralnej w Przystani odbywały się występy dla dzieci ze wszystkich przedszkoli w Turku. Dlatego postanowiliśmy zapytać aktorów: Mirę Świderską , Ewelinę Derucką, Danutę Majdę, Oliwię Tralewską, Patrycję Grabarę, Zuzannę Kubarską, Wiktorię Winiarską, Kamila Mączka, Patryka Janczaka, a przede wszystkim zgromadzone dzieci, co sądzą o losach bohaterów baśni ,,Jaś i Małgosia’’.

Dzisiaj po raz ostatni mali mieszkańcy Turku będą mogli obejrzeć tą bajkę, dlatego serdecznie zapraszamy rodziców razem z ich pociechami na godzinę 18.00 do siedziby stowarzyszenia ,,Przystań’’ na otwarty spektakl pt. ,,Jaś i Małgosia’’, który odbędzie się w nieco innej wersji, która jest świetnie wyreżyserowana przez Jacka Sulkowskiego. Szanowni rodzice, sprawcie swoim najmłodszym radość i przyjdźcie z nimi do teatru w Przystani. Wstęp wolny.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

28 sierp.
Wideo: Zielona energia z farmy w gm. Brudzew...

Wideo: Zielona energia z farmy w gm....

23 kw.
Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru - Monodram...

Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru -...

27 mrz.
Wideo: Bajki na Dobranoc - Słuchowisko

Wideo: Bajki na Dobranoc - Słuchowisko...

19 mrz.
Wideo: Bajki na Dobranoc - Czerwony Kapturek

Wideo: Bajki na Dobranoc - Czerwony...

12 mrz.
Wideo: Na bogato i z przytupem czyli muzyczne...

Wideo: Na bogato i z przytupem czyli...

8 mrz.
reklama
reklama
reklama