czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Wideo: "Jaś i Małgosia" w Przystani. Klasyczna bajka w ekologicznej wersji

14 czerwca w stowarzyszeniu Przystań miała miejsce premiera spektaklu pt. ,,Jaś i Małgosia’’. Jednak, po tym debiutanckim występie, Przystań nie zaprzestała wystawiać tej bajki. Przez kolejne dni na deskach sceny kameralnej w Przystani odbywały się występy dla dzieci ze wszystkich przedszkoli w Turku. Dlatego postanowiliśmy zapytać aktorów: Mirę Świderską , Ewelinę Derucką, Danutę Majdę, Oliwię Tralewską, Patrycję Grabarę, Zuzannę Kubarską, Wiktorię Winiarską, Kamila Mączka, Patryka Janczaka, a przede wszystkim zgromadzone dzieci, co sądzą o losach bohaterów baśni ,,Jaś i Małgosia’’.

Dzisiaj po raz ostatni mali mieszkańcy Turku będą mogli obejrzeć tą bajkę, dlatego serdecznie zapraszamy rodziców razem z ich pociechami na godzinę 18.00 do siedziby stowarzyszenia ,,Przystań’’ na otwarty spektakl pt. ,,Jaś i Małgosia’’, który odbędzie się w nieco innej wersji, która jest świetnie wyreżyserowana przez Jacka Sulkowskiego. Szanowni rodzice, sprawcie swoim najmłodszym radość i przyjdźcie z nimi do teatru w Przystani. Wstęp wolny.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą...

7 mrz.
Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił...

Wideo: Polonez maturzystów ZST...

23 lt.
Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

17 lt.
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
reklama
reklama
reklama