czwartek 14 listopada 2019

Emila, Laury, Rogera

reklama
Wzorek

Wideo: "Jaś i Małgosia" w Przystani. Klasyczna bajka w ekologicznej wersji

14 czerwca w stowarzyszeniu Przystań miała miejsce premiera spektaklu pt. ,,Jaś i Małgosia’’. Jednak, po tym debiutanckim występie, Przystań nie zaprzestała wystawiać tej bajki. Przez kolejne dni na deskach sceny kameralnej w Przystani odbywały się występy dla dzieci ze wszystkich przedszkoli w Turku. Dlatego postanowiliśmy zapytać aktorów: Mirę Świderską , Ewelinę Derucką, Danutę Majdę, Oliwię Tralewską, Patrycję Grabarę, Zuzannę Kubarską, Wiktorię Winiarską, Kamila Mączka, Patryka Janczaka, a przede wszystkim zgromadzone dzieci, co sądzą o losach bohaterów baśni ,,Jaś i Małgosia’’.

Dzisiaj po raz ostatni mali mieszkańcy Turku będą mogli obejrzeć tą bajkę, dlatego serdecznie zapraszamy rodziców razem z ich pociechami na godzinę 18.00 do siedziby stowarzyszenia ,,Przystań’’ na otwarty spektakl pt. ,,Jaś i Małgosia’’, który odbędzie się w nieco innej wersji, która jest świetnie wyreżyserowana przez Jacka Sulkowskiego. Szanowni rodzice, sprawcie swoim najmłodszym radość i przyjdźcie z nimi do teatru w Przystani. Wstęp wolny.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

10 list.
Wideo: Czas wspomnień i refleksji

Wideo: Czas wspomnień i refleksji

1 list.
Wideo: Koncert Małgorzaty Ostrowskiej & Big...

Wideo: Koncert Małgorzaty Ostrowskiej...

19 paźd.
Wideo: Instalacja Edukacyjna

Wideo: Instalacja Edukacyjna "1938-45...

6 paźd.
Wideo: XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze...

Wideo: XI Powiatowe Zawody...

19 wrz.
Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty znanych...

Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty...

10 sierp.
reklama
reklama
reklama