czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: "Jaś i Małgosia" w Przystani. Klasyczna bajka w ekologicznej wersji

Wideo:
 

14 czerwca w stowarzyszeniu Przystań miała miejsce premiera spektaklu pt. ,,Jaś i Małgosia’’. Jednak, po tym debiutanckim występie, Przystań nie zaprzestała wystawiać tej bajki. Przez kolejne dni na deskach sceny kameralnej w Przystani odbywały się występy dla dzieci ze wszystkich przedszkoli w Turku. Dlatego postanowiliśmy zapytać aktorów: Mirę Świderską , Ewelinę Derucką, Danutę Majdę, Oliwię Tralewską, Patrycję Grabarę, Zuzannę Kubarską, Wiktorię Winiarską, Kamila Mączka, Patryka Janczaka, a przede wszystkim zgromadzone dzieci, co sądzą o losach bohaterów baśni ,,Jaś i Małgosia’’.

Dzisiaj po raz ostatni mali mieszkańcy Turku będą mogli obejrzeć tą bajkę, dlatego serdecznie zapraszamy rodziców razem z ich pociechami na godzinę 18.00 do siedziby stowarzyszenia ,,Przystań’’ na otwarty spektakl pt. ,,Jaś i Małgosia’’, który odbędzie się w nieco innej wersji, która jest świetnie wyreżyserowana przez Jacka Sulkowskiego. Szanowni rodzice, sprawcie swoim najmłodszym radość i przyjdźcie z nimi do teatru w Przystani. Wstęp wolny.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: Wakacje nie tylko spontaniczne ale i...

Wideo: Wakacje nie tylko spontaniczne...

27 czerw.
Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja wideo

Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja...

23 czerw.
Wideo: Fani ekstremalnych sportów motocyklowych...

Wideo: Fani ekstremalnych sportów...

5 kw.
Wideo: Przepiękny polonez maturzystów ZST w...

Wideo: Przepiękny polonez maturzystów...

13 lt.
Wideo: Polonez maturzystów Zespołu Szkół...

Wideo: Polonez maturzystów Zespołu...

23 st.
Wideo:

Wideo: "Dla takich chwil warto żyć..."...

05-11-2021
reklama
reklama
reklama