piątek 13 grudnia 2019

Dalidy, Juliusza, Łucji

reklama

Wideo: Fani latających modeli wodnosamolotów wzięli udział w Pucharze Europy nad zbiornikiem Przykona.

Kraksy, widowiskowe powietrzne ewolucje, akrobacje, wyścigi, ryk silników i emocje sięgające gwiazd - to wszystko nad zbiornikiem Przykona mieliśmy okazję podziwiać w zeszły weekend. Od 20 i 21 lipca odbywały się eliminacje w ramach „Pucharu Centralnej Europy Modeli Wodnosamolotów”.

Nad zbiornik w Przykonie w zeszły weekend przybyli miłośnicy modeli samolotów zdalnie sterowanych startujących z wody. W ramach cyklu zawodów Pucharu Centralnej Europy Modeli Wodnosamolotów także do naszego powiatu zawitała ta widowiskowa i niecodzienna impreza. Oprócz sportowej rywalizacji w powietrzu wszyscy spędzający słoneczny weekend nad zbiornikiem mogli podziwiać piękne repliki samolotów: tych współczesnych, wojennych oraz sportowych.

Jak opowiada Arnold Maculewicz, współorganizator zawodów, choć przybyli nad zbiornik pierwszy raz, są pod wrażeniem sympatycznego i ciepłego przyjęcia ze strony mieszkańców, kibiców oraz władz gminy Przykona. Zapewnia, że zawody nad zbiornikiem Przykona staną się stałym punktem ich spotkań w ramach Pucharu Centralnej Europy. Pan Arnold w imieniu swoim jak i wszystkich zawodników gorąco dziękuje za wsparcie i pomoc w organizacji Urzędowi Gminy w osobie Wójta Broniszewskiego, Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Ochotniczej Straży Pożarnej z Przykony, WOPR Turek oraz osobom prywatnym i firmom zaangażowanym w organizację zawodów. Szczególne podziękowania należą się firmie ARMOR Sailing za wszelką pomoc.

Zapraszamy na relację wideo z zawodów oraz wywiad z Panem Arnoldem Maculewiczem, który opowiada o pasji zwiazanej z modelami wodnosamolotów.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

10 list.
Wideo: Czas wspomnień i refleksji

Wideo: Czas wspomnień i refleksji

1 list.
Wideo: Koncert Małgorzaty Ostrowskiej & Big...

Wideo: Koncert Małgorzaty Ostrowskiej...

19 paźd.
Wideo: Instalacja Edukacyjna

Wideo: Instalacja Edukacyjna "1938-45...

6 paźd.
Wideo: XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze...

Wideo: XI Powiatowe Zawody...

19 wrz.
Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty znanych...

Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty...

10 sierp.
reklama
reklama
reklama