sobota 13 lipca 2024

Danieli, Irwina, Małgorzaty

reklama

Wideo: Fani latających modeli wodnosamolotów wzięli udział w Pucharze Europy nad zbiornikiem Przykona.

Wideo: Fani latających modeli wodnosamolotów wzięli udział w Pucharze Europy nad zbiornikiem Przykona.
 

Kraksy, widowiskowe powietrzne ewolucje, akrobacje, wyścigi, ryk silników i emocje sięgające gwiazd - to wszystko nad zbiornikiem Przykona mieliśmy okazję podziwiać w zeszły weekend. Od 20 i 21 lipca odbywały się eliminacje w ramach „Pucharu Centralnej Europy Modeli Wodnosamolotów”.

Nad zbiornik w Przykonie w zeszły weekend przybyli miłośnicy modeli samolotów zdalnie sterowanych startujących z wody. W ramach cyklu zawodów Pucharu Centralnej Europy Modeli Wodnosamolotów także do naszego powiatu zawitała ta widowiskowa i niecodzienna impreza. Oprócz sportowej rywalizacji w powietrzu wszyscy spędzający słoneczny weekend nad zbiornikiem mogli podziwiać piękne repliki samolotów: tych współczesnych, wojennych oraz sportowych.

Jak opowiada Arnold Maculewicz, współorganizator zawodów, choć przybyli nad zbiornik pierwszy raz, są pod wrażeniem sympatycznego i ciepłego przyjęcia ze strony mieszkańców, kibiców oraz władz gminy Przykona. Zapewnia, że zawody nad zbiornikiem Przykona staną się stałym punktem ich spotkań w ramach Pucharu Centralnej Europy. Pan Arnold w imieniu swoim jak i wszystkich zawodników gorąco dziękuje za wsparcie i pomoc w organizacji Urzędowi Gminy w osobie Wójta Broniszewskiego, Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Ochotniczej Straży Pożarnej z Przykony, WOPR Turek oraz osobom prywatnym i firmom zaangażowanym w organizację zawodów. Szczególne podziękowania należą się firmie ARMOR Sailing za wszelką pomoc.

Zapraszamy na relację wideo z zawodów oraz wywiad z Panem Arnoldem Maculewiczem, który opowiada o pasji zwiazanej z modelami wodnosamolotów.

Julia Maciejewska dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wywiad z Tomaszem Mielcarskim w ramach promocji...

Wywiad z Tomaszem Mielcarskim w ramach...

2 lip.
Wideo: Brawo! Brawo! Brawo czyli polonez...

Wideo: Brawo! Brawo! Brawo czyli...

5 lt.
Wideo: Przepiękny polonez maturzystów ZSR CKP...

Wideo: Przepiękny polonez...

30 st.
Wideo: Polonez na 56 par rozpoczął...

Wideo: Polonez na 56 par rozpoczął...

14 st.
Wideo: Wyjątkowy koncert w Boleszczynie....

Wideo: Wyjątkowy koncert w...

25-12-2023
Wideo: Wystawa „Dusze Mehoffera” w Muzeum...

Wideo: Wystawa „Dusze Mehoffera” w...

23-11-2023
reklama
reklama
reklama