Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Na bogato i z przytupem czyli muzyczne życzenia w Dobrej

Wideo: Na bogato i z przytupem czyli muzyczne życzenia w Dobrej
 

Kiedy w większości gmin powiatu rok w rok życzenia na Dzień Kobiet to standardowe grafiki z kwiatkami prezentowane na stronach poszczególnych urzędów i profili facebook'a tak w tym roku wyczyn z Gminy Dobra przejdzie z pewnością do historii a może i wyznaczy nowy trend. Mowa o muzycznych życzeniach od samorządowców z Dobrej w formie teledysku rodem z MTV.

Burmistrz Tadeusz Gebler jako charyzmatyczny frontman zespołu rockowego, Przewodniczący Rady Tomasz Gil jako gitarowy wirtuoz czy Jacek Gajewski Dyrektor ZS-P na instrumentach dętych - tak po części prezentuje się świta dobskiego samorządu na scenie w utworze "Dzień Kobiet" zespołu Kilersi. Choć samorządowym muzykom wybaczyć należy braki w warsztacie wokalnym to jednak trzeba przyznać, że pomysł jest niecodzienny i z pewnością trafi do serc płci pięknej. Jakie będą konsekwencje tego wyczynu? Czy zainteresują się nowo powstałym zespołem największe wytwórnie muzyczne? Zobaczymy.

Materiał zarejestrowano w Centrum Kultury w Dobrej. Wystąpili: Tadeusz Gebler - Burmistrz Dobrej, Przemysław Tomczak - Zastępca Burmistrza Dobrej, Tomasz Gil - Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrej, Marek Milczarek - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrej, Marek Świętochowski - kierownik referatu ds. Inwestycji UM w Dobrej, Jacek Gajewski - Dyrektor Centrum Kultury w Dobrej. Za teledysk odpowiedzialni byli Jacek Gajewski/Sebastian Gebler.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: Skaterzy z Turku mają gdzie pojeździć!....

Wideo: Skaterzy z Turku mają gdzie...

2 paźd.
Wideo: Wakacje nie tylko spontaniczne ale i...

Wideo: Wakacje nie tylko spontaniczne...

27 czerw.
Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja wideo

Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja...

23 czerw.
Wideo: Fani ekstremalnych sportów motocyklowych...

Wideo: Fani ekstremalnych sportów...

5 kw.
Wideo: Przepiękny polonez maturzystów ZST w...

Wideo: Przepiękny polonez maturzystów...

13 lt.
Wideo: Polonez maturzystów Zespołu Szkół...

Wideo: Polonez maturzystów Zespołu...

23 st.
reklama
reklama
reklama