czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

9°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Na bogato i z przytupem czyli muzyczne życzenia w Dobrej

Wideo: Na bogato i z przytupem czyli muzyczne życzenia w Dobrej
 

Kiedy w większości gmin powiatu rok w rok życzenia na Dzień Kobiet to standardowe grafiki z kwiatkami prezentowane na stronach poszczególnych urzędów i profili facebook'a tak w tym roku wyczyn z Gminy Dobra przejdzie z pewnością do historii a może i wyznaczy nowy trend. Mowa o muzycznych życzeniach od samorządowców z Dobrej w formie teledysku rodem z MTV.

Burmistrz Tadeusz Gebler jako charyzmatyczny frontman zespołu rockowego, Przewodniczący Rady Tomasz Gil jako gitarowy wirtuoz czy Jacek Gajewski Dyrektor ZS-P na instrumentach dętych - tak po części prezentuje się świta dobskiego samorządu na scenie w utworze "Dzień Kobiet" zespołu Kilersi. Choć samorządowym muzykom wybaczyć należy braki w warsztacie wokalnym to jednak trzeba przyznać, że pomysł jest niecodzienny i z pewnością trafi do serc płci pięknej. Jakie będą konsekwencje tego wyczynu? Czy zainteresują się nowo powstałym zespołem największe wytwórnie muzyczne? Zobaczymy.

Materiał zarejestrowano w Centrum Kultury w Dobrej. Wystąpili: Tadeusz Gebler - Burmistrz Dobrej, Przemysław Tomczak - Zastępca Burmistrza Dobrej, Tomasz Gil - Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrej, Marek Milczarek - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrej, Marek Świętochowski - kierownik referatu ds. Inwestycji UM w Dobrej, Jacek Gajewski - Dyrektor Centrum Kultury w Dobrej. Za teledysk odpowiedzialni byli Jacek Gajewski/Sebastian Gebler.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

Wideo: W Przykonie dobiegają końca...

28 sierp.
Wideo: Zielona energia z farmy w gm. Brudzew...

Wideo: Zielona energia z farmy w gm....

23 kw.
Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru - Monodram...

Wideo: Międzynarodowy Dzień Teatru -...

27 mrz.
Wideo: Bajki na Dobranoc - Słuchowisko

Wideo: Bajki na Dobranoc - Słuchowisko...

19 mrz.
Wideo: Bajki na Dobranoc - Czerwony Kapturek

Wideo: Bajki na Dobranoc - Czerwony...

12 mrz.
Wideo: Bajki na Dobranoc -

Wideo: Bajki na Dobranoc - "Materiał...

26 lt.
reklama
reklama
reklama