środa 16 października 2019

Ambrożego, Florentyny, Gawła

reklama
Wzorek

Wideo: Dla nich sztanga była jak piórko

Miniony weekend dobitnie pokazał, że w lokalnym kalendarzu imprez sportowych istniała spora luka. Przed długi czas nikt nie pomyślał o miłośnikach sportów siłowych, ale na szczęście ci mogli sprawdzić się podczas "I Zawodów w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Turku".

Wydarzenie, które odbyło się w siłowni Fitness Planet przy ul. Gorzelnianej 18, spotkało się ze sporym zainteresowaniem nie tylko ze strony samych uczestników, ale i obserwatorów siłowych potyczek. W ramach zawodów stoczony został bój w dwóch konkurencjach. W wielokrotny wyciskaniu połowy masy ciała triumfowali: Marta Mariuszewska (44 powtórzenia) i reprezentujący Wrocławską Grupę Wyciskania Wielokrotnego Michał Bojanowicz (252 powtórzenia). Z kolei w czasie wielokrotnego wyciskania 100 kg  najlepiej zaprezentował się Konrad Fornalczyk z Turku (35 powtórzeń).

Jak informują Organizatorzy "I Zawodów w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Turku", duże zainteresowanie sobotnią imprezą dobrze wróży temu przedsięwzięciu, a w przyszłości podobne zmagania – zarówno rangi powiatowej, jak i ogólnopolskiej – najprawdopodobniej odbędą się ponownie w naszym mieście.

Wydarzenie zorganizowali: Siłownia Fitness Planet Monika Łechtańska, Konrad Fornalczyk i Division Shop Łukasz Jabłoński.

Sponsorami "I Zawodów w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Turku" byli: Division Shop, Fitness Planet, Olimp, Emika, Kredka, Impekstir, Trans Dawidor, Sun Studio, Moto Planet, Gabinet Zdrowia i Urody. Imprezę patronatem medialnym objęło Echo Turku i portalu Turek.net.pl.

Obszerna fotorelacja z zawodów w materiale "Silni jak tury". Szczegółowe wyniki zmagań można znaleźć TUTAJ.

AW
Foto:MD
 

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: Instalacja Edukacyjna

Wideo: Instalacja Edukacyjna "1938-45...

6 paźd.
Wideo: XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze...

Wideo: XI Powiatowe Zawody...

19 wrz.
Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty znanych...

Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty...

10 sierp.
Wideo: Fani latających modeli wodnosamolotów...

Wideo: Fani latających modeli...

23 lip.
Wideo:

Wideo: "Dałem Ci Serce" - szykuje się...

5 lip.
Wideo:

Wideo: "Jaś i Małgosia" w Przystani....

25 czerw.
reklama
reklama
reklama