Zbiórka dla OSP Międzylesie. Zebrano 4350 zł czyli 54% !!! POMAGAMY !!!

czwartek 04 czerwca 2020

Christy, Helgi, Karola

reklama

Wideo: Dla nich sztanga była jak piórko

Miniony weekend dobitnie pokazał, że w lokalnym kalendarzu imprez sportowych istniała spora luka. Przed długi czas nikt nie pomyślał o miłośnikach sportów siłowych, ale na szczęście ci mogli sprawdzić się podczas "I Zawodów w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Turku".

Wydarzenie, które odbyło się w siłowni Fitness Planet przy ul. Gorzelnianej 18, spotkało się ze sporym zainteresowaniem nie tylko ze strony samych uczestników, ale i obserwatorów siłowych potyczek. W ramach zawodów stoczony został bój w dwóch konkurencjach. W wielokrotny wyciskaniu połowy masy ciała triumfowali: Marta Mariuszewska (44 powtórzenia) i reprezentujący Wrocławską Grupę Wyciskania Wielokrotnego Michał Bojanowicz (252 powtórzenia). Z kolei w czasie wielokrotnego wyciskania 100 kg  najlepiej zaprezentował się Konrad Fornalczyk z Turku (35 powtórzeń).

Jak informują Organizatorzy "I Zawodów w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Turku", duże zainteresowanie sobotnią imprezą dobrze wróży temu przedsięwzięciu, a w przyszłości podobne zmagania – zarówno rangi powiatowej, jak i ogólnopolskiej – najprawdopodobniej odbędą się ponownie w naszym mieście.

Wydarzenie zorganizowali: Siłownia Fitness Planet Monika Łechtańska, Konrad Fornalczyk i Division Shop Łukasz Jabłoński.

Sponsorami "I Zawodów w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Turku" byli: Division Shop, Fitness Planet, Olimp, Emika, Kredka, Impekstir, Trans Dawidor, Sun Studio, Moto Planet, Gabinet Zdrowia i Urody. Imprezę patronatem medialnym objęło Echo Turku i portalu Turek.net.pl.

Obszerna fotorelacja z zawodów w materiale "Silni jak tury". Szczegółowe wyniki zmagań można znaleźć TUTAJ.

AW
Foto:MD
 

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą...

7 mrz.
Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił...

Wideo: Polonez maturzystów ZST...

23 lt.
Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

17 lt.
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
reklama
reklama
reklama