środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wiosenny Harlem Shake

Wiosenny Harlem Shake
 

Osoby, które przypadkiem w czwartkowe przedpołudnie znalazły się w pobliżu ul. Kościuszki mogły doznać niezłego szoku, widząc młodzież tarzającą się w śniegu, biegającą półnago i stającą na głowie w dziwnych przebraniach. Nie była to jednak zbiorowa ucieczka pensjonariuszy jakiegoś zakładu zamkniętego, ale najzwyklejszy w  świecie flash mob.

Od jakiegoś już czasu internet zalewają filmiki, ukazujące wyczyny taneczne dokonywane do dźwięków hitu "Harlem Shake". Te charakterystyczne flash moby zdecydowali się uwiecznić kamerami uczniowie, studenci, pracownicy prywatnych firm, żołnierze, strażacy, sportowcy i wszelkie grupy społeczne z wielu krajów świata. Akcja nie mogła ominąć także Turku, choć trzeba przyznać, że zimowe warunki nie sprzyjały eventowi w czasie pierwszego dnia wiosny. Na szczęście osoby gotowe wziąć udział w kręceniu turkowskiego "Harlem Shake'a" odwiedziły profil wydarzenia na facebooku, a w czwartkowe przedpołudnie pojawiły się w „Małym parku”, nieopodal ZSO i MDK. Choć znaczna część przybyłych wolała stać się jednynie biernymi obserwatorami, prawdziwi „hardcorowcy” przywdziali kolorowe przebrania lub ściągnęli z siebie część odzienia i ruszyli w niemające ładu i składu tany.

Zaprezentowany powyżej flash mob nie jest jedyną turkowską odsłoną "Harlem Shake'a". Także na czwartek 21 marca na godz. 16:00 zaplanowano podobną akcję na terenie OSiR-u, a kolejny „harlem” tworzony będzie w Pubie 69 w „Lany Poniedziałek” pod przewodnictwem agencji Wszystko Gra! i sCOOLstories.

AW
Foto: Zbigniew Marzuchowski

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: Występ Chóru Nauczycielskiego z Turku w...

Wideo: Występ Chóru Nauczycielskiego z...

24 paźd.
Wideo: Zachwyciła i rozwaliła... Paula Biskup...

Wideo: Zachwyciła i rozwaliła... Paula...

18 paźd.
Wideo: Dynia ma potencjał! Gospodynie z Żuk też!

Wideo: Dynia ma potencjał! Gospodynie...

17 paźd.
Wideo: Skaterzy z Turku mają gdzie pojeździć!....

Wideo: Skaterzy z Turku mają gdzie...

2 paźd.
Wideo: Wakacje nie tylko spontaniczne ale i...

Wideo: Wakacje nie tylko spontaniczne...

27 czerw.
Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja wideo

Na żywo Sesja Rady Miasta - transmisja...

23 czerw.
reklama
reklama
reklama