sobota 11 lipca 2020

Benedykta, Kariny, Olgi

reklama

Skrzywdzili OSP Janiszew?

W niedzielne popołudnie osobom zebranym na stadionie 1000-lecia wielu emocji dostarczyły VIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Tureckiego. Nie da się ukryć, że najgoręcej na murawie - a tuż potem przy namiocie sędziowskim - zrobiło się za sprawą startu druhów z Janiszewa.

Nikt ze strażaków z Janiszewa, ani z kibicujących im bliskich i znajomych nie ukrywał, że apetyty na podium, a może nawet i na triumf w zawodach były duże. Ta jednostka OSP mogła przecież pochwalić się wynikiem 96 punktów uzyskanym podczas zmagań gminnych, a w tym roku na terenie naszego powiatu tylko triumfatorzy z zawodów w gminie Turek mogli pochwalić się lepszym rezultatem ( Kalinowa I - 93,20). Niestety dla zawodników z terenu gminy Brudzew niedzielna rywalizacja zakończyła się uzyskaniem 13 miejsca.

Druhowie, a także sam wicestarosta Władysław Karski winą za takie rozstrzygniecie obarczyli sędziów, zarzucając im wprost, że nie dostrzegli oni złamania prądem wody tarczy, która – zdaniem zawodników – miała się przewrócić, by tuż potem odbić się i wrócić na swoje miejsce. Ostatecznie protest złożony przez OSP Janiszew nie został rozpatrzony pozytywnie, a całe zamieszanie prezentujemy w naszym filmie wideo.

AW
Fot. MD

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: O badaniach nad architekturą powojennego...

Wideo: O badaniach nad architekturą...

7 mrz.
Wideo: Polonez maturzystów ZST zachwycił...

Wideo: Polonez maturzystów ZST...

23 lt.
Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął studniówkę I LO

Wideo: Polonez na 58 par rozpoczął...

17 lt.
Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z ZSR...

Wideo: Przepiękny polonez młodzieży z...

26 st.
Wideo podsumowanie wydarzeń minionego 2019 roku

Wideo podsumowanie wydarzeń minionego...

6 st.
Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce pochodzi...

Wideo: Najlepsza Czarna Kaśka w Polsce...

23-12-2019
reklama
reklama
reklama