środa 20 listopada 2019

Anatola, Edyty, Rafała

reklama
Wzorek

Wideo: Sentymentalnie o dworcu

Nie da się ukryć, że w oczach coraz większej grupy ludzi Turek jawi się jedynie jako miasto emerytów i miejsce, gdzie zamierają wszelkie perspektywy rozwoju. Choć wiele osób dostrzega niszczenie kolejnych zakładów pracy i wizytówek miasta na przestrzeni lat, nie wszyscy poprzestają na rozpamiętywaniu przeszłości w gronie rodziny i znajomych.

Namacalnym przykład tego, jak przykre zmiany zachodzą w przestrzeni Turku postanowił dać internautom tajemniczy, nieznany naszej redakcji autor interesującego wideo-kolażu, ukazującego rozbiórkę dworca PKS.

Podczas gdy niejeden miejski samorządowiec głowi się teraz, któż tak krzywdząco prezentuje urocze przecież miasto w klimacie Mehoffera, do którego turyści walą drzwiami i oknami, redakcja Turek.net.pl przedstawia Czytelnikom ów materiał, którego nie można przegapić.

reklama

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Oglądaj także:

Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

Wideo: Koncert Kuźnia Przystani 2019

10 list.
Wideo: Czas wspomnień i refleksji

Wideo: Czas wspomnień i refleksji

1 list.
Wideo: Koncert Małgorzaty Ostrowskiej & Big...

Wideo: Koncert Małgorzaty Ostrowskiej...

19 paźd.
Wideo: Instalacja Edukacyjna

Wideo: Instalacja Edukacyjna "1938-45...

6 paźd.
Wideo: XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze...

Wideo: XI Powiatowe Zawody...

19 wrz.
Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty znanych...

Wideo: W sercu miasta rozbrzmiały nuty...

10 sierp.
reklama
reklama
reklama