sobota 28 luty 2026

Ludomira, Makarego, Wiliany

reklama

Kolejne udane "Dni Malanowa"

Kolejne udane
foto: Urząd Gminy Malanów 
reklama

Tłumy ludzi, mnóstwo atrakcji i wspaniała zabawa mimo kapryśnej pogody - tak krótko można podsumować imprezę, która odbywała się w dniach 29-31 maja 2009r. w Malanowie.

W miniony weekend na placu przy Gimnazjum w Malanowie bawiło się kilkanaście tysięcy osób podczas, siódmych już – „Dni Malanowa”. Chłód i pochmurne niebo nie przeszkodziły w dobrej zabawie, a frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania zarówno uczestników, jak i organizatorów. Z pewnością była to zasługa niezliczonej liczby atrakcji, jakie czekały na wszystkich. Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Urząd Gminy w Malanowie dołożyli wszelkich starań, aby czas spędzony na „Dniach Malanowa” obfitował w wydarzenia budzące zainteresowanie wśród uczestników jak i publiczności. Na scenie znakomicie zaprezentowały się zespoły: „Tradycja”,„Jarzębinki”, „Tercet Malanowski 2+1” oraz „Chór Viribus Unitis”. Wspaniały popis swych artystycznych umiejętności zaprezentowali mali artyści ze Szkoły Podstawowej w Miłaczewie i milusińscy z Gminnego Przedszkola w Malanowie. Dużymi brawami nagrodziła publiczność występ Eweliny Kicińskiej, a także „Kabaretu Parodyści”. Jednak najwięcej emocji wzbudziły występy zaproszonych gwiazd. W sobotni wieczór na placu przy Gimnazjum zgromadziło się około 5 tysięcy widzów, którzy z niecierpliwością oczekiwali na występ gwiazdy muzyki dance - zespołu „Cliver”. Natomiast w niedzielny wieczór koncerty: Ivana Komarenko i Zespołu „VOX” zgromadziły około 8 tysięczną publiczność. Jak bardzo podobały się występy gwiazd może świadczyć nie tylko ilość bisów, ale również to jak żywiołowo reagowała publiczność tańcząc i śpiewając wraz z artystami, takie przeboje jak „Bananowy song”- „Vox-u” czy „Jej czarne oczy” –Ivana Komarenko. Nie zabrakło tradycyjnych stoisk, straganów i wesołego miasteczka, a z myślą o najmłodszych widzach organizatorzy zaprosili aktorów, którzy wystawili przedstawienie „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Przez cały miniony weekend uczestnicy „Dni Malanowa” świetnie się bawili do późnych godzin nocnych.

reklama

źródło: UG Malanów



Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Podobne artykuły
Zmiana na stanowisku komendanta w Dobrej. Asp....

Zmiana na stanowisku komendanta w Dobrej. Asp. sztab. Paweł Antoniak...

z wczoraj
Nawet o 65 km/h za szybko. Policja zatrzymała...

Nawet o 65 km/h za szybko. Policja zatrzymała kolejnych piratów drogowych

z wczoraj
Czym jest karta kredytowa, a czym debetowa?...

Czym jest karta kredytowa, a czym debetowa? Wyjaśniamy różnicę

26 lt.
Sztuczna inteligencja jako narzędzie...

Sztuczna inteligencja jako narzędzie analityczne dla inwestorów. Jak z...

26 lt.
Prezes Tureckiej Izby Gospodarczej Damian...

Prezes Tureckiej Izby Gospodarczej Damian Brzóska w Radzie ds. Energii...

26 lt.
Kolejne zatrzymanie z mefedronem w powiecie....

Kolejne zatrzymanie z mefedronem w powiecie. 26-latkowi grozi do 3 lat

26 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama