piątek 18 kwietnia 2014

Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy

reklama

Ogłoszenia

10 Najnowszych ogłoszeń

reklama
DERBI GPR 125 nude okazja 2009 rok silnik jak w yamaha...
Motocykle i rowery

DERBI GPR 125 nude okazja 2009 rok silnik jak w yamaha...

Sprzedam derbi gpr 125 nude 2009.r w b.dobrym stanie,sprowadzony z francji,przetłumaczone dokumenty po opłatach..moto ma silnik taki sam jak yamaha tzr 125...silnik chodzi jak nowy cicho i równo,moto posiada sportowy układ wydechowy gianelli,bardzo zwinny szybki i żwawy , opony w dobrym...

Dodaj nowe ogłoszenie

Dodaj do 6 zdjęć do swojego ogłoszenia. Maksymalna wieklość pliku 10MB.
Kilka plików możesz dodać jednorazowo przytrzymująć klawisz CTRL podczas ich wyboru. Nadmiarowa ilość plików nie będzie prezentowana w ogłoszeniu.

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników ogłoszeń, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Ogłoszenia zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu Turek.net.pl

pole oznaczone gwiazdką * są wymagane

Uwaga!

Chcesz mieć możliwość usunięcia ogłoszenia samodzielnie?

Po dodaniu ogłoszenia otrzymasz wygenerowany KOD PIN za pomocą którego możesz samodzielnie usunąć ogłoszenie. Podobnie gdy podasz adres e-mail otrzymasz wiadomość z KODEM PIN pozwalającym usunąć ogłoszenie samodzielnie.