wtorek 29 lipca 2014

Marty, Konstantego, Olafa

reklama

Nieruchomości (2098)

reklama
reklama
reklama
Sprzedam działki budowlane 1000 m2 ,1500 m2,2000m2

Sprzedam działki budowlane 1000 m2 ,1500 m2,2000m2

Na sprzedaż ekskluzywne działki budowlane Działki położone w miejscowości Lisiec Mały gmina Stare Miasto powiat koniński, w towarzystwie pięknych willi, częściowo zalesione, w kształcie prostokąta. Dostępne media : prąd, wodociąg. Działki zlokalizowane przy drodze gruntowej, ok. 60m od...

reklama

Dodaj nowe ogłoszenie

Dodaj do 6 zdjęć do swojego ogłoszenia. Maksymalna wieklość pliku 10MB.
Kilka plików możesz dodać jednorazowo przytrzymująć klawisz CTRL podczas ich wyboru. Nadmiarowa ilość plików nie będzie prezentowana w ogłoszeniu.

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników ogłoszeń, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Ogłoszenia zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu Turek.net.pl

pole oznaczone gwiazdką * są wymagane

Sprzedajesz zwierzęta? Pamietaj!

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem zakazana jest sprzedaż zwierząt bez odpowiednich uprawnień lub bez dokumentów stwierdzających jego pochodzenie. Redakcja portalu Turek.net.pl zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń niezgodnych z obowiązującym prawem.

Porada!

Chcesz mieć możliwość usunięcia ogłoszenia samodzielnie?

Po dodaniu ogłoszenia otrzymasz wygenerowany KOD PIN za pomocą którego możesz samodzielnie usunąć ogłoszenie. Podobnie gdy podasz adres e-mail otrzymasz wiadomość z KODEM PIN pozwalającym usunąć ogłoszenie samodzielnie.