czwartek 24 lipca 2014

Kingi, Krystyna, Michaliny

reklama

Nieruchomości (2093)

reklama
reklama
reklama
Sprzedam działkę budowlaną przy lesie, 13 arów.

Sprzedam działkę budowlaną przy lesie, 13 arów.

Sprzedam bezpośrednio doskonale położoną działkę budowlaną o powierzchni 13 arów, w miejscowości Branno. Działka sąsiaduje z lasem, doskonały dojazd asfaltową drogą, z Konina tylko 10 minut. Doprowadzone media: woda i prąd. Działka ma kształt prostokąta, doskonałe miejsce na...

reklama
Sprzedam za atrakcyjną cenę powierzchnię nawet do 1,5h

Sprzedam za atrakcyjną cenę powierzchnię nawet do 1,5h

Na sprzedaż ziemia na działki pod zabudowane lub działalność gospodarczą. działka położone w miejscowości gozdek gm. krzymów pow. koniński przy drodze asfaltowej brzeźno -krzymów, którą kursuje regularny autobus mzk konin. poza tym znajduje się na niej woda i prąd. cena i wielkość...

Dodaj nowe ogłoszenie

Dodaj do 6 zdjęć do swojego ogłoszenia. Maksymalna wieklość pliku 10MB.
Kilka plików możesz dodać jednorazowo przytrzymująć klawisz CTRL podczas ich wyboru. Nadmiarowa ilość plików nie będzie prezentowana w ogłoszeniu.

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników ogłoszeń, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Ogłoszenia zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu Turek.net.pl

pole oznaczone gwiazdką * są wymagane

Sprzedajesz zwierzęta? Pamietaj!

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem zakazana jest sprzedaż zwierząt bez odpowiednich uprawnień lub bez dokumentów stwierdzających jego pochodzenie. Redakcja portalu Turek.net.pl zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń niezgodnych z obowiązującym prawem.

Porada!

Chcesz mieć możliwość usunięcia ogłoszenia samodzielnie?

Po dodaniu ogłoszenia otrzymasz wygenerowany KOD PIN za pomocą którego możesz samodzielnie usunąć ogłoszenie. Podobnie gdy podasz adres e-mail otrzymasz wiadomość z KODEM PIN pozwalającym usunąć ogłoszenie samodzielnie.