wtorek 02 września 2014

Dionizy, Izy, Juliana

reklama

Nieruchomości (1917)

reklama
reklama
Sprzedam działkę pow. 1,2 ha wraz z domem i budynkami...

Sprzedam działkę pow. 1,2 ha wraz z domem i budynkami...

- powierzchnia domu to 66 m2, stan dobry, dostęp do mediów, uzbrojenie - 3 budynki inwentarskie - ponad 1,2 ha działki (siedlisko + łąka) - duże podwórko - bliskość głównej ulicy, droga powiatowa - bezpośredni dostęp do lokalnej rzeki „Kiełbaska” - w odległości 100 m sklep...

reklama
reklama
brak zdjęcia

Nieruchomość budowlano-rekreacyjna 2,08ha w Żdżenicach

Na sprzedaż działka budowlano-rekreacyjna o pow. 2,08ha, położona w Żdżenicach, Gm. Malanów, 8 km od Turku. Wspaniałe miejsce na wiejską posiadłość, pod rekreację. Wokół lasy. Cisza, spokój. Dla osób szukających kontaktu z naturą, z dala od miejskiego zgiełku. Wydana decyzja o warunkach...

Dodaj nowe ogłoszenie

Dodaj do 6 zdjęć do swojego ogłoszenia. Maksymalna wieklość pliku 10MB.
Kilka plików możesz dodać jednorazowo przytrzymująć klawisz CTRL podczas ich wyboru. Nadmiarowa ilość plików nie będzie prezentowana w ogłoszeniu.

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników ogłoszeń, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Ogłoszenia zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu Turek.net.pl

pole oznaczone gwiazdką * są wymagane

Sprzedajesz zwierzęta? Pamietaj!

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem zakazana jest sprzedaż zwierząt bez odpowiednich uprawnień lub bez dokumentów stwierdzających jego pochodzenie. Redakcja portalu Turek.net.pl zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń niezgodnych z obowiązującym prawem.

Porada!

Chcesz mieć możliwość usunięcia ogłoszenia samodzielnie?

Po dodaniu ogłoszenia otrzymasz wygenerowany KOD PIN za pomocą którego możesz samodzielnie usunąć ogłoszenie. Podobnie gdy podasz adres e-mail otrzymasz wiadomość z KODEM PIN pozwalającym usunąć ogłoszenie samodzielnie.

Zauważyłeś błędne działanie tej strony? Powiadom redakcję portalu. ZGŁOŚ BŁĄD