Magiczny, świąteczny koncert kolęd już dziś! 18:00 hala widowiskowo-sportowa w Turku, ul. Parkowa 3.

poniedziałek 18 grudnia 2017

Bogusława, Gracjana, Laury

reklama

Kolejne spotkanie z planszówkami

Kolejne spotkanie z planszówkami - foto: TIM Fotostudio / www.timfotostudio.pl
foto: TIM Fotostudio / www.timfotostudio.pl 

Ominęło Cię Nocne Planszówkogranie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Turku? Nic straconego, kolejna odsłona spotkania dla miłośników planszówek odbędzie się 25 marca 2017 roku (sobota) o godzinie 16.00 w turkowskiej książnicy.

Kolejna edycja planszówkogranie poświęcona zostanie party games czyli tzw. grom imprezowym. To lekka, łatwa i niezwykle integrująca rozrywka przeznaczona dla graczy nieomal w każdym wieku. Rozgrywkom tego typu najczęściej przyświeca jedne cel - ma być wesoło, dynamicznie i głośno! Wśród najbardziej znanych gier imprezowych wymienić należy „Palce w pralce”, „Dooble”, „Jungel speed”, „Tabu” czy „Wilkołaki ze srebrnej góry”. W te ostatnią na pewno będzie można zagrać podczas sobotniego spotkania.

reklama

Zawiedzeni nie powinni być także fani Gwiezdnych Wojen, gdyż podobnie jak podczas lutowej edycji będzie okazja przyjrzeć się z bliska rozgrywce w spektakularną grę figurkową X-Wing. Oczywiście będzie można zagrać także w inne gry planszowe, zarówno te będące na wyposażeniu biblioteki, jak i te, które osoby uczestniczące w wydarzeniu przyniosą ze sobą. Dlatego warto podzielić się swoją ulubioną planszówką, gdyż z pewnością znajdą się chętni do wspólnej rozgrywki. Serdecznie zapraszamy w sobotę, 25 marca od godz. 16.00.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Debiut w serii Bibliotheca Turcoviana

Debiut w serii Bibliotheca Turcoviana

11 grudz.
Miejska biblioteka awansuje w Rankingu Bibliotek

Miejska biblioteka awansuje w Rankingu Bibliotek

8 grudz.
Dołączyli do grona Czytelników

Dołączyli do grona Czytelników

7 grudz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama