Zapisz się! Świąteczny Halowy Turniej Piłki Nożnej

czwartek 30 marca 2017

Amelii, Dobromira, Leonarda

reklama

Kolejne spotkanie z planszówkami

Kolejne spotkanie z planszówkami - foto: TIM Fotostudio / www.timfotostudio.pl
foto: TIM Fotostudio / www.timfotostudio.pl 

Ominęło Cię Nocne Planszówkogranie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Turku? Nic straconego, kolejna odsłona spotkania dla miłośników planszówek odbędzie się 25 marca 2017 roku (sobota) o godzinie 16.00 w turkowskiej książnicy.

Kolejna edycja planszówkogranie poświęcona zostanie party games czyli tzw. grom imprezowym. To lekka, łatwa i niezwykle integrująca rozrywka przeznaczona dla graczy nieomal w każdym wieku. Rozgrywkom tego typu najczęściej przyświeca jedne cel - ma być wesoło, dynamicznie i głośno! Wśród najbardziej znanych gier imprezowych wymienić należy „Palce w pralce”, „Dooble”, „Jungel speed”, „Tabu” czy „Wilkołaki ze srebrnej góry”. W te ostatnią na pewno będzie można zagrać podczas sobotniego spotkania.

reklama

Zawiedzeni nie powinni być także fani Gwiezdnych Wojen, gdyż podobnie jak podczas lutowej edycji będzie okazja przyjrzeć się z bliska rozgrywce w spektakularną grę figurkową X-Wing. Oczywiście będzie można zagrać także w inne gry planszowe, zarówno te będące na wyposażeniu biblioteki, jak i te, które osoby uczestniczące w wydarzeniu przyniosą ze sobą. Dlatego warto podzielić się swoją ulubioną planszówką, gdyż z pewnością znajdą się chętni do wspólnej rozgrywki. Serdecznie zapraszamy w sobotę, 25 marca od godz. 16.00.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Zajęli się sprawą zaginionej Marzanny

Zajęli się sprawą zaginionej Marzanny

28 mrz.
Fantastyczny Turek czeka właśnie na Ciebie

Fantastyczny Turek czeka właśnie na Ciebie

23 mrz.
Dzień Kobiet w klimacie PRL

Dzień Kobiet w klimacie PRL

12 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama